Koło widokowe nad jeziorem Niegocin [WIDEO]

6

W Giżycku przy plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin stanęło ogromne koło widokowe o wysokości 34,5 metra, czyli około 12 pięter. 

Inwestorzy jeszcze przygotowują się do oficjalnego otwarcia i robią wszystko, by pierwsi goście mogli skorzystać z atrakcji już w majówkę. Zgodnie z informacją inwestorów, właścicieli Lunapark „bajka” Giżycko, za jednorazowy przejazd zapłacimy 30 zł, a czas przejazdu pozwoli na 3 obroty koła – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Giżycku. 

Panorama Mazur z koła nad Niegocinem z pewnością będzie zachwycająca. Tymczasem zobaczcie ujęcia koła widokowego z drona. 

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marian z Giżycka

Dla tych co brakuje zieleni idź se do lasu będziesz miał pełno żeby tu nie przyjeżdżali turyści to by te miasto chu wiało

pytanie

mnie to te koło wisi, dynda i powiewa, ale pamiętam że za komuny stała tam woda. Mam nadzieję, że koło zostało mocno posadowione.

dalej zadowoleni mieszkańcy?

Jeszcze postawią 12 piętrowy blok na plaży miejskiej i będzie komplet.

Seth

To koszmar który wieńczy dzieło betonowania i wyjaławiania Giżycka.
Wycinki drzew bez sensu sprzedaż gruntów lub dzierżawa za metal beton i gołą ziemię.
Tak sie bawi pan burmistrz. Chore! Lepiej trzeba zapytać za ile wydzierżawiono ten teren w środku miasta nad jeziorem. Po to by ktoś miał gdzie zimować złom!! Atrakcja? Śmiechu warte. Ja tu mieszkam od 50 ponad lat. I tylko coraz mniej zieleni a co raz więcej prywatnych poodgradzanych terenów!! Zenada!!

Rychu

Przestań beczeć