Kolizja trzech pojazdów na ul. Obwodowej

1

W poniedziałek, 6 sierpnia po godzinie 17.00 na skrzyżowaniu ulic Obwodowej i Suwalskiej doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. 

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci z KPP Giżycko ustalili, że kierująca 28 – letnia mieszkanka Ostrołęki, wjeżdżając w ulicę Obwodową od strony ulicy Suwalskiej nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ulicą Obwodową kierującemu. W wyniku tego doszło do zderzenia tych pojazdów. W momencie, gdy nastąpiło zderzenie, pojazd sprawczyni kolizji uderzył w trzecie auto stojące przed skrzyżowaniem od miejscowości Sulimy, którego kierujący czekał na wjazd na skrzyżowanie.

Kolizja pojazdów wyglądała bardzo groźnie jednak nikomu nic się nie stało. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Edek

jest to jedno z najniebezpieczniejszych skrzyżowań w Giżycku. Proszę spróbować wyjechać na ulicę Obwodową w godzinach gdy wszyscy wracają z pracy. Niejednokrotnie byłem świadkiem jak auta tylko przemykały a od kolizji dzieliły je centymetry. Tam powinno powstać rondo lub sygnalizacja świetlna