Giżyccy policjanci obsługiwali zdarzenie drogowe w Giżycku na skrzyżowaniu ulicy 1-go Maja z ulicą I Dywizji im. Tadeusza Kościuszki. W kolizji uczestniczyły trzy samochody osobowe. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego najechał na tył forda, a ten uderzył w renault. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 21 lutego około godziny 17:40 na skrzyżowaniu ulicy 1–go Maja z ulicą I Dywizji im. Tadeusza Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że auta biorące udział w zdarzeniu jechały ulicą 1–go Maja w kierunku ulicy Obwodowej (Rondo Solidarności). Na skrzyżowaniu ulic, samochody renault i ford zatrzymały się przed sygnalizatorem świetlnym, który nadawał sygnał czerwony. Natomiast kierowca mercedesa zbliżając się do poprzedzających go aut nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył stojącego forda powodując jego przesunięcie, w wyniku czego ford uderzył w stojący przed nim reanult. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowali policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze m.in.: sporządzali dokumentację oraz protokoły oględzin pojazdów, ustalali i rozpytywali pasażerów. Kierujący mercedesem przyznał się do spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym jednak nie przyjął mandatu karnego. Czynności będą prowadzić policjanci giżyckiej komendy.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze