Kolizja na skrzyżowaniu ulic Smętka/Kościuszki. Kierowca opla był nietrzeźwy

3

1 promil alkoholu miał w organizmie 33 – latek, który kierując oplem doprowadził do kolizji z innym pojazdem. 

Do zdarzenia doszło we wtorek (07.12) przed godziną 16:00 w Giżycku na skrzyżowaniu ulic Smętka/T. Kościuszki. Dyżurny KPP Giżycko otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut. Na miejsce pojechał patrol policji.

W trakcie ustaleń okazało się, że kierowca opla skręcają w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo kia. Kierowca opla tłumaczył, że skupił się na przejściu dla pieszych, czy nie ma tam osób i nie zauważył nadjeżdżającego auta. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowców okazało się, że 33 – letni kierowca opla ma 1 promil alkoholu w organizmie. Kierowca kia był trzeźwy – informują giżyccy funkcjonariusze 

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, zniszczeniu uległy oba auta. 33-letni kierowca stracił prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.

Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel

Mnie to nawet śmieszy dlaczego ludzie piją piwo czy alkohol- prawie codziennie widzę jak pod oknem sąsiadki popijają ona nawet nie zwraca już uwagi ma to dosłownie w …….. Prawdę powiedziawszy nie za nasze pieniądze. Ale mnie to dziwi że ktoś ma ochotę to robić ciągle mi to nawet wody nie chciało się pić aż mi lekarz wytłumaczył że człowiek musi pić wodę ze względów zdrowotnych. . No dobrze tylko też nie rozumiem dlaczego taki osobnik mając jechać autem pije- co mu jest nie myśli? Przecież może ludzi pozabijać niewinnych. Chyba wyniósł z domu zły wzór.

teal

Piszesz pół godziny tak naprawdę o niczym. Weź się lepiej do jakiejś roboty. Ameryki i tak już nie odkryjesz.

Mocny full

Jak to niektórzy mówią „piwo to moje paliwo” bez browara z rana ani rusz.