Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie giżyckim

16

Warmińsko- Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie opublikowała raport dotyczący sytuacji epidemiologicznej. W powiecie giżyckim wykryto zakażenie u kolejnej osoby. 

Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie giżyckim. Obecność wirusa wykryto u młodego mężczyzny.

Zakażenie wykryto również u dwóch mieszkańców powiatu mrągowskiego.

Łącznie w województwie warmińsko mazurskim zachorowało 160 osób, wyzdrowiało 117.

 

Daj nam znać
Subskrybuj
Powiadom o
guest

16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Fafik

biorąc pod uwagę to co działo się w weekend, ilość ludzi spacerujących bez masek (co druga osoba jadła lody…) to niedługo chyba wyniki już będą dwucyfrowe…

Proponuję ochłonąć i przestać bezmyślnie zwalać na turystów bo ja więcej widziałem bezmyślnych miejscowych niż turystów

ryś

dokładnie, wszędzie pełno ludzi… dystans 2 metry? gdzie ? już w kolejkach ludzie sobie na plecy wchodzą

Robert

Zdrowy, nie zarazi. To efekt majówki i nielegalnych noclegów. To samo w powiecie mrągowskim. Połączanie egoizmu i głupoty.

marek

jedna zakażona osoba jest efektem majówki? a może ten chłopak sam wrócił np. ze śląska? łatwo jest osądzać innych. a może w warmińsko – mazurskim celowo robi się mało testów? przecież to województwo turystyczne a w giżycku kasa pusta (brak koronaświrusa to zachęta dla turystów by przyjechali i trochę kasy zostawili). obym się mylił.

Nd

Ludzie są nie odpowiedzialni. Przyjeżdżają i rozsiewaja zarazki. W innych województwa jest, dlaczego u nas ma nie być. Bez myślnie uciekają,nie boją sie niczego, młodzież szwęda się gdzie się da i ile sie da… A gdzie sa rodzice i policja!?

mama

Pytanie czemu młodzież nie pójdzie do szkoły. Całymi grupami się szwendają, w szkole to mogą się zarazić a jak spotykają się na mieście to już nie? Podzielić klasy na mniej liczne i zrobić choćby 3-4 lekcje dziennie

A.

To dopiero początek. Jeszcze więcej turystów niech przyjeżdża.

b.

a mieszkańcy giżycka siedzą na dupach w domu. ogarnij się. cudem jest że przy tylu obcych rejestracjach w giżycku brak trafień.