Kolejni zatrzymani z narkotykami. Posiadali przy sobie amfetaminę

4

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego giżyckiej komendy zatrzymali 2 osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. W tzw. „zawiniątkach” zabezpieczono przy nich amfetaminę.

Kolejne osoby z narkotykami zostały zatrzymane w poniedziałek (26.09.) w Giżycku. Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego podjęli interwencję wobec dwóch osób. Kobieta i mężczyzna na widok funkcjonariuszy nerwowo przepakowywali bagaże, które mieli w samochodzie. W trakcie czynności okazało się, że posiadają przy sobie narkotyki.

Zabezpieczonych zostało 13 zawiniątek z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że to amfetamina.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono 50 gramów amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany.

Mężczyzna i kobieta odpowiedzą w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Giżycko/ich/kh)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
dr

Szkoda , że kryminalna czy jak jej tam , nie działa prężnie w tym kierunku !!! Dealerzy i ich pachołkowie od rozprowadzania wszelkich substancji odurzających czują się bezkarni , a jak już wpadną to tylko dzięki przypadkowi i czujności patrolów!!! Brać sią za dealerów i ich pachołków , to nie jest duże miasto , ale jak to mówią : trzeba chcieć żeby to robić !!!

Mo

Niech zrobią niezapowiedzianą rundę z psami po średnich szkołach, tam dopiero cyrki się dzieją! Aż dziwne, że nikt na to wcześniej nie wpadł ! ! !

kolo

a nauczyciele to nie widzą? nie mogą zareagować?

Gość

Jakich średnich. Podstawówka jeszcze gorzej w dzisiejszych czasach.