Giżyccy policjanci podczas realizowania zadań służbowych, zatrzymali kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem w „ręce” policjantów wpadło trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez sądy w Giżycku, Ełku i Grodzisku Mazowieckim. 

Policjanci podczas codziennych czynności sprawdzają różne adresy, pod którymi mogą przebywać poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. W trakcie czynności pozyskują informację i ustalają miejsce pobytu osób poszukiwanych.

Tak było w przypadku 44- latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd w Ełku, przebywa w jednym z mieszkań na terenie Giżycka. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali 44-latka. Mężczyzna ma do odbycia karę 6 miesięcy więzienia za uchylanie się od płacenia alimentów. 

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali policjanci pod jednym z adresów w miejscowości Wilkasy (gmina Giżycko). Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Potwierdziło się, że jest poszukiwany przez sąd w Giżycku do odbycia kary. Policjanci zatrzymali 37-latka i przewieźli go do jednostki policji, skąd następnie trafił do wskazanego aresztu na okres 32 dni za kradzież.

Natomiast trzeci z poszukiwanych został zatrzymany na terenie Giżycka. W trakcie legitymowania i sprawdzenia danych w systemach policyjnych okazało się, że 27-latek poszukiwany jest przez sąd w Grodzisku Mazowieckim celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy za uchylanie się od płacenia alimentów.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze