Kolejni kierowcy ukarani wysokimi mandatami za łamanie przepisów

0

Sypią się wysokie mandaty za wykroczenia drogowe. Od początku tygodnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku ukarali kolejnych kierowców łamiących obowiązujące przepisy ruchu drogowego. 

W poniedziałek (24 stycznia) policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierującą seatem, która w Spytkowie (gmina Giżycko) przekroczyła prędkość o 47 km/h. Kobieta została ukarana 1000- zł mandatem oraz 8 punktami karnymi. Z kolei we wtorek (25 stycznia) Wilkasach (gmina Giżycko) kierowca citroena zdecydował się na manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. 44-latek również został ukarany mandatem w wysokości 1000- zł oraz 6 punktami karnymi.

Wczoraj (26 stycznia) na ul. Świderskiej w Giżycku kierujący nissanem mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego, jadąc o 31 km/h za szybko w obszarze zabudowanym również musiał liczyć się z surowymi konsekwencjami. Kierowca dostał mandat w wysokości 800- zł i 6 punktów karnych.

Mandat w wysokości 1020- zł dostał kierowca mercedesa, który wczoraj (26 stycznia) ok. godziny 13:30 na ul. Moniuszki w Giżycku nie zachował należytej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go fiata, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Dzisiaj w nocy (27 stycznia) o godzinie 02:35 policjanci zostali wysłani do zdarzenia drogowego gdzie na jednym z giżyckich parkingów, 20-letni kierowca mercedesa uderzył w przydrożną lampę oświetleniową. Autem jechało trzech młodych mężczyzn. Na miejsce zdarzenia wezwano Pogotowie Ratunkowe, jednak okazało się, że mężczyźni nie wymagali hospitalizacji. Skończyło się na drobnych stłuczeniach i licznych uszkodzeniach pojazdu. Kierujący został ukarany 1500- zł mandatem i 6 punktami karnymi. W związku z uszkodzeniami pojazdu został również zatrzymany dowód rejestracyjny.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze