Kolejni kierowcy stracili „prawko” za nadmierną prędkość

1

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym grozi mandat, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na trzy miesiące. Niestety nadal nie wszyscy respektują obowiązujące przepisy. Policjanci z giżyckiej drogówki zatrzymali właśnie kolejnych takich kierowców.

Wczoraj, 30 maja na terenie powiatu giżyckiego policjanci drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym kierowcom. Kontrola drogowa dotyczyła prędkości z jaką kierowcy poruszali się swoimi autami w terenie zabudowanym. Trzej kierowcy na dopuszczalnej pięćdziesiątce jechali przez obszar zabudowany z prędkością 102 km/h, 108 km/h i 109 km/h.

Kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy, mandatem i punktami karnymi. Kierowcy swoje prawa jazdy stracili na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

Postawcie więcej znaków na obwodówce, informujących o ograniczeniu prędkości. Nawet nie ma znaku informującego o ograniczeniu, gdy chce się wjechać na obwodówkę od strony Kauflandu. Ludzie spoza miasta widząc „obwodówkę” myślą, że można jechać więcej niż 50.