Kolejni darczyńcy wsparli giżycki szpital

0

Nowy Rok przyniósł nowych darczyńców o wielkich sercach! 10 stycznia do giżyckiego szpitala przekazano niezwykle przydatny sprzęt, dziecięce wózki inwalidzkie i śpiwory dla przebywających z dziećmi opiekunów.

Na oddział pediatryczny trafiły dwa nowe wózki inwalidzkie dzięki rodzinie Państwa Szydłowskich z Giżycka i Staświn oraz Panu Michałowi Jabłońskiemu z Warszawy.

Pomyślano też o mamach, tatusiach i opiekunach, w związku z czym, Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy przekazał 6 nowych śpiworów. Na konto oddziału trafiła również kwota 500 zł. z przeznaczeniem na zakup pierwszego łóżka elektrycznego. Darczyńcą został Pan Konrad Marczuk – właściciel Restauracji Przystań w Giżycku. 

Kolejnych Darczyńców pozyskała Pani dr Katarzyna Karolska – koordynator akcji na rzecz Oddziału Pediatrycznego Szpitala Miejskiego w Giżycku, która doskonale zna potrzeby oddziału.

Przypominamy, że każdy może skontaktować się z Panią Katarzyną w celu wsparcia tak ważnej inicjatywy. Liczy się każdy gest. Zapraszamy do kontaktu – tel.: 798 112 125.

Wszystkim osobom wspierającym nasz szpital bardzo dziękujemy!

(Informacja: dr K. Karolska, fot. gizycko.pl/ K. Zadroga)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze