Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami w Giżycku

0

Policjanci z Giżycka zatrzymali 3 mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 

Pierwszy z mężczyzn wpadł w ręce policjantów podczas kontroli drogowej. Wszystko wskazywało na to, że zarówno kierowca, jak i pasażer są pod działaniem alkoholu albo środków odurzających. Policjanci przeszukali auto. Na tylnym siedzeniu w plecaku zostały ujawnione woreczki foliowe z zawartością białego proszku. 21-letni kierowca przyznał, że to jego oraz oświadczył, że wcześniej zażywał amfetaminę. Kierowca został zatrzymany i osadzony do wyjaśnienia sprawy.

Kolejna interwencja dotyczyła 29-latka, który wszczął awanturę domową z dziadkami. W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny i wulgarny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że 29-latek wrócił do domu pod wpływem alkoholu, wyzywał domowników, niszczył wyposażenie domu. Domowy oprawca został zatrzymany, podczas przeszukania jego odzieży funkcjonariusze ujawnili u niego foliowy woreczek z zawartością białego proszku. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że to amfetamina. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

Trzeci z mężczyzn to 24-latek. Na widok policjantów dziwnie się zachowywał, odwracał się, oddalał się i przyśpieszał kroku. Policjanci przystąpili do legitymowania, podczas którego ujawnili u 24-latka foliowy woreczek z zawartością białego proszku. Badanie również potwierdziło, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony do wyjaśnienia sprawy.

Teraz 21, 24 i 29-latek odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze