Kobiety będą protestować w Giżycku

15
Reklama

„Tak jak reszta Polski – MY też wspieramy Kobiety! “, “Dnia 28.10 zapraszamy wszystkich na pasaż portowy w Giżycku” – piszą organizatorki akcji protestacyjnej, która ma odbyć się w Giżycku. 

To reakcja na decyzję Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkich wad płodu są niekonstytucyjne.

Już w czwartek i piątek w wielu polskich miastach doszło do spontanicznych protestów. W Warszawie zebrani przeszli sprzed gmachu Trybunału Konstytucyjnego przed siedzibę Prawa i Sprawiedliwości, później grupa protestujących pojawiła się w rejonie domu wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego.

W środę 28 października protest ma się odbyć również w Giżycku. Na Facebooku zostało utworzone wydarzenie, którym w ciągu kilku godzin, zainteresowało się ponad 340 osób.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/2573004492990595/

Protest w Giżycku ma odbyć się 28 października o godzinie 17.00 na Pasażu Portowym.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Cania
Cania
27 października 2020 12:11

Brak słów. Co za farsa! Nie dość, że żądają “prawa” do zabijania dzieci(również kobiet) w swoich łonach, to jeszcze covid będą roznosić… Nic tylko pogratulować

kul
kul
26 października 2020 17:14

żałosna decyzja. Już widzę ten dystans. I już widzę tych samych zadymiarzy.

Grałem
Grałem
25 października 2020 15:05

Pewnie te 50 i więcej no one jeszcze ni rodzily

Ojciec 5 Dzieci
Ojciec 5 Dzieci
25 października 2020 12:27

Mam specjalną dedykację dla tych, co to są takie chętne do zabijania bezbronnych, nienarodzonych dzieci: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!”