Klasowa wycieczka rowerowa uczniów z Wilkas

0

W piątek 3.06. klasa 2B wybrała się na wycieczkę rowerową w ramach projektu edukacyjnego Wojtka Luli i Lidii Anikiewicz. Opiekunami była wychowawczyni Pani Joanna Obolewicz oraz Pani Agnieszka Zima.

Zbiórka była o godzinie 8:20, gdy wszyscy byli gotowi, wyruszyli w trasę. Po drodze zajechaliśmy do Urzędu Miasta, gdzie Pan Karol Obolewicz fachowym okiem sprawdził rowery, aby klasa bez problemu mogła wyjechać w trasę. Pierwszym celem był ZUOK(Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych) w Spytkowie. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak są segregowane i kompostowane śmieci, mimo że nie brzmi to za pięknie, to było to bardzo ciekawe.  Po zwiedzeniu zakładu uczniowie ruszyli dalej, kolejnym celem wycieczki była Indniańska Wioska również w Spytkowie. Ognisko, smażone kiełbaski, wspólne gry i zabawy sprawiły gimbusom wielką frajdę.  Ostatnią atrakcją w Wiosce było muzeum, ogromne wrażenie zrobiły na przeróżne stroje indiańske, bronie czy instrumenty. Było super! Ostatnim już celem wyprawy był zawalony most w Kruklankach. Niestety niektórzy byli zmęczeni więc nie weszli na most, ale za to mogli posiedzieć sobie nad rzeczką płynącą pod mostem.

Uczniowie zmęczeni, opaleni ale SZCZĘŚLIWI porozjeżdżali się do swoich domów. To był naprawdę świetny dzień,  gimbusy  zapamiętają go na dłuuugooo!

Gratulujemy organizatorom wycieczki za kawał dobrej roboty!

 

B.S.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze