Visa Kino Letnie i plenerowe projekcje w wakacyjne środy oraz czwartki w Porcie Ekomarina Giżycko.

W sierpniu seanse będą odbywały się o godzinie 21.00 w Porcie Ekomarina. WSTĘP WOLNY. UWAGA! W przypadku niepogody, seanse odbędą się w budynku Ekomariny.

Repertuar na najbliższe seanse:

2 sierpnia (środa)– Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman i Superman walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo.)

3 sierpnia (czwartek)- Listy do M. 2 (Miłość jest najpiękniejszym prezentem, nie tylko na święta. Przekonają się o tym bohaterowie filmu „Listy do M. 2”, którzy w jeden wyjątkowy dzień w roku odkryją siłę miłości, nadziei i przebaczenia. Czy zmieni to ich życie już na zawsze?)

9 sierpnia (środa)- Sing (W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie.)

10 sierpnia (czwartek)- Zjednoczone Stany Miłości (Jest początek 1990 roku. Mimo że nastała już wolność, cały czas czuć ducha poprzedniej epoki. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety w różnym wieku łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia. Nowy świat w transformacji budzi w nich lęki, ale też wyzwala tłumione pragnienia.)

16 sierpnia (środa)- Legion Samobójców (Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. )

17 sierpnia (czwartek)- Pitbull. Niebezpieczne kobiety (W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety, wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa i Majamiego. Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić. Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane… )

23 sierpnia (środa)- Planeta singli (Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju.)

24 sierpnia (czwartek)- Ostatnia rodzina (Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. )

30 sierpnia (środa)- Jurassic World (Przed 22 laty John Hammond zamarzył o parku rozrywki, którego goście staną oko w oko z żywymi dinozaurami. Teraz Jurassic World przyjmuje dziesiątki tysięcy gości dziennie, ale wśród atrakcji parku pojawia się niebezpieczeństwo: agresywny, genetycznie zmodyfikowany dinozaur wymykający się wszelkiej kontroli. Gdy na wyspie wybucha chaos, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) muszą pospiesznie przywrócić porządek, by pobyt w parku nie zamienił się w szkołę przetrwania. )

31 sierpnia (czwartek)- Szczęście świata (Warszawski dziennikarz i bon vivant Sobański opuszcza stolicę, by odszukać i przeprowadzić wywiad z autorem bestsellerowych przewodników, bijących rekordy sprzedaży. Choć sam pisarz skrzętnie ukrywa tożsamość, nieliczne tropy prowadzą do kamienicy na Śląsku, miejsca pełnego ludzi oryginalnych i wyjątkowych.)

Źródło: kino.visa.pl

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze