Od kilku tygodni przejezdny jest nowy most w Pięknej Górze koło Giżycka. Konstrukcja zastąpiła stary, ponad 70-letni obiekt. Inwestycja nie została jeszcze ukończona, a już pojawiły się głosy kierowców, którzy zwrócili uwagę na niebezpieczny uskok przy zjeździe z mostu.  

Kierowcy, którzy na co dzień korzystają z nowej przeprawy aby dojechać do Giżycka, narzekają na niebezpieczny uskok przy zjeździe z mostu.

Nowy most to fuszerka. Jest za krótki, a zajazd i podjazd za bardzo stromy. Przez co kierowcy z niskim zawieszeniem mogą mieć problem. Sam ostatnio lekko otarłem się miską olejową. Nie wiem jak to będzie wyglądało, gdy most zostanie ukończony ale na razie nie takiego efektu się spodziewałem- uważa jeden z kierowców

Niestety podobnych opinii jest więcej.

Zjazd i podjazd na nowy most, szczególnie od strony Pięknej Góry jest zbyt stromy. Spadek jezdni jest na tyle duży, że nie trudno o uszkodzenie zawieszenia, widoczność przy podjeździe na most jest zerowa. My miejscowi wiemy żeby zwolnić i uważać, a co w sytuacji gdy ktoś tylko tędy przejeżdża? To naprawdę niebezpieczne – podkreśla Pan Grzegorz, mieszkaniec Giżycka.

Będąc na miejscu łatwo stwierdzić, że kierowcy mają rację. Oby tylko kwestia niebezpiecznego uskoku została rozwiązana wraz z zakończeniem inwestycji.

 

 

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Z gminy
Z gminy
28 lutego 2018 08:37

Amerykanie mogą filmy krecic idealny wyskok!

też z gminy
też z gminy
odpowiedział na komentarz  Z gminy
28 lutego 2018 08:38

ha ha francuzi też mogą nakręcić kolejną część TAXI 😀

miejscowa
miejscowa
27 lutego 2018 16:34

mam nadzieje że tak tego nie zostawią

Romek
Romek
27 lutego 2018 15:28

Przecież tam można nieźle „polecieć”, zjazd od strony Giżycka jest ok ale od strony Pięknej Góry to jakiś żart