Kierowca toyoty miał ponad 3 promile alkoholu

0

Wydmińscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy, który mając ponad 3 promile alkoholu wsiadł za kierownicę toyoty. 57-latek jeździł po terenie gminy Wydminy stwarzając poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Na niewłaściwe zachowanie pijanego kierowcy zareagował świadek, który powiadomił policje. 

Wczoraj, około godz: 15.00 dyżurny giżyckiej komendy skierował patrol policji na interwencję, gdzie po miejscowości Talki gm. Wydminy ma jeździć toyotą pijany kierowca. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, pijanego kierowcy już nie było. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca toyoty wjeżdżając na jedną z posesji zachowywał się dziwnie, gasł mu samochód, kierowca uderzył autem w ogrodzenie, a w tym czasie na podwórku bawiły się dzieci, które uciekły przed jadącym autem. Kierowca wysiadł z samochodu, chwiał się na nogach i niewyraźnie mówił. Po chwili mężczyzna wsiadł do auta, zawrócił uszkadzając metalowy słupek i wyjechał z posesji.

Funkcjonariusze opatrolowali miejscowość, jednak kierowcy na tym terenie nie było. Kiedy pojechali do jego miejsca zamieszkania, wskazany mężczyzna i jego samochód stał przed domem. Od mężczyzny było czuć silną woń alkoholu, chwiał się na nogach i niewyraźnie mówił. 57-latek został zatrzymany i dowieziony do giżyckiej komendy, gdzie zostało przeprowadzone badanie na stan trzeźwości. Okazało się, że kierowca miał ponad 3 promile alkoholu.

Teraz 57-latek odpowie za swoje zachowanie, a w tym za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze