Do zdarzenia doszło dziś (22.07), przed godziną 11.00, na przejściu dla pieszych na ul. Unii Europejskiej (przy rondzie im. św. Jana Pawła II).

Starsza kobieta została potrącona przez samochód, którego kierowca odjechał z miejsca wypadku. Auto na warszawskich tablicach rejestracyjnych prowadził starszy mężczyzna. W pogoń za odjeżdżającym autem ruszył świadek zdarzenia, któremu udało się zatrzymać kierowcę kilkadziesiąt metrów dalej. Potrącona kobieta z raną głowy, przytomna, ale w ciężkim stanie została zabrana do szpitala.

P.S

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Nikola

Idealna pogoda, mały ruch. Aż trudno pojąć czemu doszło do takiej tragedii

Lucky

To 85 letni mężczyzna, a kobieta niestety nie przeżyła. Gdyby jednak nie miał juz prawa jazdy ze względu na podeszły wiek, to nic nikomu by się nie stało.

Wojtek

Naprawdę ta kobieta zmarła?

Lucky

Niestety tak. Miała zbyt poważne obrażenia. Ten człowiek jej nie potrącił, a po niej przejechał. To koszmar.

Obiektywny

I to jest dowód na to, że w pewnym wieku trzeba zrezygnować z prowadzenia samochodu. To nie jest złośliwe, po prostu z wiekiem szybkość reakcji spada i może się przyczynić do tragedii.

Swoj

Prawda. Badania co jakiś czas powinni robić starszym osobą

Robert

Badania powinny być obowiązkowe jak w przypadku kierowców wyższych kategorii. Co 5 lat i obowiązkowe psychotesty. Chcecie czy nie, ale uwierzcie choć jeżdżę kat.B posiadam też wyższe i co 5 lat muszę robić te testy i mi jest ciężko uwierzyć, że niezależnie od wieku, są osoby „tępe” które prowadzić rower mogą ale tylko piechotą. Zwyczajnie do kierowania trzeba mieć predyspozycje, choć wymagania nie są wielkie, niestety duża część kierowców ich nie posiada. Ostatnim razem przy testach wyłożył się i pisemnych i zręcznościowych kierowca „D”. Powtarzał w końcu udało się, ale czy oby powinien jeździć, a tym bardziej wozić ludzi? Jestem… Czytaj więcej »