Do zdarzenia doszło dziś (22.07), przed godziną 11.00, na przejściu dla pieszych na ul. Unii Europejskiej (przy rondzie im. św. Jana Pawła II).

Starsza kobieta została potrącona przez samochód, którego kierowca odjechał z miejsca wypadku. Auto na warszawskich tablicach rejestracyjnych prowadził starszy mężczyzna. W pogoń za odjeżdżającym autem ruszył świadek zdarzenia, któremu udało się zatrzymać kierowcę kilkadziesiąt metrów dalej. Potrącona kobieta z raną głowy, przytomna, ale w ciężkim stanie została zabrana do szpitala.

P.S

 

 

7
Dodaj swój komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RobertLuckyWojtekNikolaLucky Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Nikola
Gość
Nikola

Idealna pogoda, mały ruch. Aż trudno pojąć czemu doszło do takiej tragedii

Lucky
Gość
Lucky

To 85 letni mężczyzna, a kobieta niestety nie przeżyła. Gdyby jednak nie miał juz prawa jazdy ze względu na podeszły wiek, to nic nikomu by się nie stało.

Wojtek
Gość
Wojtek

Naprawdę ta kobieta zmarła?

Lucky
Gość
Lucky

Niestety tak. Miała zbyt poważne obrażenia. Ten człowiek jej nie potrącił, a po niej przejechał. To koszmar.

Obiektywny
Gość
Obiektywny

I to jest dowód na to, że w pewnym wieku trzeba zrezygnować z prowadzenia samochodu. To nie jest złośliwe, po prostu z wiekiem szybkość reakcji spada i może się przyczynić do tragedii.

Swoj
Gość
Swoj

Prawda. Badania co jakiś czas powinni robić starszym osobą

Robert
Gość
Robert

Badania powinny być obowiązkowe jak w przypadku kierowców wyższych kategorii. Co 5 lat i obowiązkowe psychotesty. Chcecie czy nie, ale uwierzcie choć jeżdżę kat.B posiadam też wyższe i co 5 lat muszę robić te testy i mi jest ciężko uwierzyć, że niezależnie od wieku, są osoby “tępe” które prowadzić rower mogą ale tylko piechotą. Zwyczajnie do kierowania trzeba mieć predyspozycje, choć wymagania nie są wielkie, niestety duża część kierowców ich nie posiada. Ostatnim razem przy testach wyłożył się i pisemnych i zręcznościowych kierowca “D”. Powtarzał w końcu udało się, ale czy oby powinien jeździć, a tym bardziej wozić ludzi? Jestem… Czytaj więcej »