Karambol na trasie Giżycko-Orzysz

14

Do zdarzenia doszło wczoraj (31 maja) na trasie Giżycko-Orzysz w pobliżu tzw. zielonego jeziora. 

Zdarzenie miało miejsce niedługo po innej kolizji z udziałem motocykla.

Droga była częściowo zablokowania ponieważ policja prowadziła czynności wyjaśniające związane z zaistniałym zdarzeniem. W tym momencie w oczekujące na przejazd samochody (łącznie 5) uderzyła ciężarówka jadąca od strony Giżycka. Jedna z ciężarówek stojących w korku została wyrzucona na lewy pas uszkadzając trzy inne samochody stojące po stronie przeciwnej. Łącznie w karambolu brało udział ok. 8 samochodów, a ok 10 osób odniosło obrażenia- informują strażacy z OSP Orzysz. 

Droga przez ok. 3 godziny była całkowicie zablokowana. W działaniach udział brało: 2 JRG Giżycko, 2 JRG Pisz, WSP Orzysz, 2 OSP Miłki, 1 OSP Orzysz, 3 ZRM, 4 patrole policji.

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Fot. OSP Orzysz, OSP Miłki

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
WaWa

A na stronach KPP pisz i KPP gizycko ani słowa o tym karambolu , przez ich blokadę ładnie ładnie zamiatamy pod dywan

Gocha

Szukam osób które przejeżdżali tą drogą przed lub po wypadku i mieli kamerki samochodowe, może zarejestrowali sprawce zdarzenia, był to czarny lub granatowy samochód osobowy ( nieduży). Mój kolega motocyklista uległ wypadkowi a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Osoby które cokolwiek wiedzą w tej sprawie proszę o informacje z policją, lub pod postem.

gość

A skąd był ten poszkodowany?

Gocha

motocyklista z województwa mazowieckiego, okolice Siedlec.

Obserwator

Ewidentnie wina policji brak zabezpieczenia miejsca zdazenia , dla nich wazne by miec co zapisac w notatniku to ich pierwsze czynnosci jakie wykonuja

Miś

Brawo. Ze stłuczki zrobić karambol.