Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Laureaci konkursu nagrodzeni

0

W poniedziałek (4 grudnia) w Szkole Podstawowej nr 2 w Giżycku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” to przedsięwzięcie, w którym Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku uczestniczy i koordynuje od wielu lat. Jednym z elementów kampanii są konkursy profilaktyczno-edukacyjne skierowane do uczniów szkół. W tym roku kalendarzowym dzieci mogły przystąpić do dwóch indywidualnych konkursów pod hasłem „Rosnę zdrowo”  oraz  „Mój pomysł na zdrowie”.

Wśród nagrodzonych znalazło się 10 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2, którzy wykonali prace literacko-plastyczne pt. „Rosnę zdrowo”. Nagrody w postaci dyplomów i książek wręczyli laureatom podczas uroczystego apelu Zastępca Burmistrza Cezary Piórkowski oraz dyrektor CPUIS Ewa Ostrowska. Złożyli gratulacje uczniom oraz życzyli wielu kolejnych sukcesów. Natomiast specjalny dyplom gratulacyjny trafił na ręce Pani dyrektor Szkoły Marioli Szerenos.

Nagrodzeni uczniowie:

Damian Urniaż

Milena Rychlińska

Tymoteusz Pożaroszczyk 

Lena Dąbrowska

Hanna Kędzierska

Jakub Czajkowski

Iga Grabowska  

Aleksander Majchrzak

Pola Bolkiewicz

Marcin Paluch

Serdecznie gratulujemy laureatom!

(Beata Górczyńska/ CPUIS)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze