Kabaret Neo-Nówka w Giżycku! Bilety już w sprzedaży

0

Już niedługo jeden z najzabawniejszych polskich kabaretów zawita do Giżycka. Lipiec będzie gorący nie tylko przez pogodę, ale również emocje, które pojawią się w Amfiteatrze Twierdzy Boyen! Wieczór z Neo-Nówką to doskonały sposób na wieczorny relaks i zapomnienie o codzienności.

Bilety są już w sprzedaży

Bilety można nabyć przez Internet na stronie: https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Neo-Nowka. Kabaret wystąpi w Giżycku 7 lipca o godz. 20.00 w Amfiteatrze Twierdzy Boyen. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 60 zł. Jeśli jeszcze nie masz biletów to spiesz się, bo wejściówki znikają w mgnieniu oka! Program Neo-Nówki – „Żywot Mariana” grany jest od połowy lutego tego roku i spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Tematyka skeczy jest pewną kontynuacją wielkiego hitu – „Kazik sam w domu”.

Źródło: biletyna.pl

Neo-Nówka, czyli top polskiej sceny kabaretowej

Polska scena kabaretowa jest bogata w dobre zespoły artystyczne. Neo-Nówka jest jednak perełką, albo inaczej wisienką na torcie. Ich występy charakteryzują się niezwykle inteligentną satyrą, a scenariusze są ciekawe i ogromnie zabawne. Roman Żurek ma niezwykłą zdolność obserwacji rzeczywistości, dlatego odgrywane gagi są bliskie każdemu z nas. Nawet jeśli skecz dotyczy polityki, zawarte w nim kwestie podane są w sposób subtelny i lekki. Podczas oglądania występu Neo-Nówki, widz nabiera dystansu do wielu spraw, śmieje się z codzienności i życia. Nic więc dziwnego, że kabaret od wielu lat utrzymuje się w czołówce najlepszych w Polsce. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy spędzenie wieczoru z Neo-Nówką jest dobrym pomysłem, to wiedz, że tak! Potwierdzi to mnóstwo pozytywnych opinii i komentarzy widzów.

Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 roku we Wrocławiu. Założycielem i autorem tekstów jest Roman Żurek – z wykształcenia nauczyciel. Drugim filarem zespołu jest Michał Gawliński – fizyk i nauczyciel. Często wciela się w role kobiece takie jak: Luśka Paciaciakowa, Wandzia czy pracownica urzędu. Trzecim najważniejszym członkiem Neo-Nówki jest Radosław Bielecki – aktor i dziennikarz. Zazwyczaj występuje w rolach sinych mężczyzn, macho i amantów. Neo-Nówka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Głównym tematem ich skeczy są sprawy społeczno – polityczne. Każdy występ jest pełen inteligentnego żartu i ironii. Jednymi z najbardziej znanych postaci kreowanych przez członków kabaretu są: Bóg, Wandzia, Ksiądz, Paciaciaki i Kazik. Neo-Nówka ma na swoim koncie wiele nagród, co świadczy o uznaniu publiczności i ogromnej rzeszy fanów. Ich najnowszym programem jest „Żywot Mariana”, który ukazuje życie Polaka od narodzin, aż po kres. W programie poza skeczami znajdują się autorskie piosenki, a o oprawę muzyczną dba zespół „Żarówki”.