Joanna Jędrzejczyk odwiedziła podopiecznych Domu Dziecka „Jaś, Małgosia, Wojtek” w Giżycku

0

Wielokrotna mistrzyni UFC, zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk 19 lutego odwiedziła podopiecznych Domu Dziecka „Jaś, Małgosia, Wojtek” w Giżycku. Wraz z pochodzących z Giżycka dziennikarzem Adrianem Mielnikiem przekazali wyjątkowe prezenty: wyprawki szkolne oraz vouchery na wyjazd wszystkich dzieciaków do prestiżowego Hotelu Arłamów, słynącego ze swojego sportowego charakteru.

Spotkanie było dla podopiecznych nie tylko okazją do wysłuchania inspirujących historii ze sportowych aren, ale także do dzielenia się emocjami, doświadczeniami i wiarą w to, że marzenia są do osiągnięcia. Nie zabrakło także zabawy w formie mini sesji treningowej. Dzieci chętnie opowiadały o swoich codziennych aktywnościach, ulubionych rozrywkach, a także marzeniach.

– Cieszę się, bardzo z tego że mogłam być dzisiaj w giżyckim Domu Dziecka i podzielić się z dziećmi opowieścią o swojej sportowej karierze, realizacji celów i tym jak spełniać swoje marzenia. Uśmiech dzieci to największa nagroda dla mnie. – powiedziała Joanna Jędrzejczyk. – Wyjazd da im dużo energii i wsparcia w realizacji celów oraz marzeń, ale przede wszystkich ogromną radochę!

Wszystkie dzieciaki „Jasia, Małgosi oraz Wojtka” wyjadą na tygodniowe wakacje do Hotelu Arłamów – pieniądze na ten cel uzbierał dla nich Adrian Mielnik, podczas charytatywnej aukcji zorganizowanej w swoje urodziny, gdzie zlicytowano m.in. koszulkę z autografami siatkarskiej reprezentacji Polski, czy piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

– Najważniejsze jednak w spotkaniu nie były prezenty, a czas poświęcony dzieciom i mnóstwo ciekawych historii, które na pewno zapamiętają na zawsze oraz będą wspominać w trudniejszych chwilach. – powiedziała podczas wizyty Bernadetta Wojtuń, Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Domu dla Dzieci „Jaś Małgosia Wojtek” w Giżycku. – Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Radość z przekazanych prezentów była ogromna. Dzieci dostały sprzęt którego nie miały: nową konsolę do gier, a także autografy, zdjęcia Joanny oraz drobne upominki, w tym także owoce, które Joanna i Adrian osobiście zakupili tuż przed wizytą.

Anioły istnieją i dzisiaj mieliśmy tego dowód. – powiedział obecny na spotkaniu Mirosław Drzażdżewski, Starosta Powiatu Giżyckiego.  

Trzymam kciuki za wyjazd! – dodał Wojciech Iwaszkiewcz, Burmistrz Giżycka, który także odwiedził najmłodszych. – Warto pomagać i pamiętać o swoim pochodzeniu. To piękny gest.

(info. prasowa) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze