Jest nowa zastępczyni komendanta giżyckiej policji

0

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku podinsp. Magdalenę Dembińską. W historii funkcjonowania giżyckiej jednostki policji podinsp. Magdalena Dembińska jest pierwszą kobietą, która pełni stanowisko kierownicze. 

Uroczystość wręczenia rozkazu odbyła się 21 maja w obecności szefów służb mundurowych, przedstawicieli władz samorządu oraz kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników jednostki. Uroczystego wręczenia rozkazu personalnego powołania na stanowisko dokonał obecny na uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Arkadiusz Sylwestrzak, który złożył gratulacje i życzenia pomyślności oraz wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Nowy zastępczyni podziękowała komendantom za okazane zaufanie i wsparcie. Podinsp. Magdalena Dembińska zapewniła, że jest gotowa do podjęcia wyzwania i dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Podziękowała również funkcjonariuszom i pracownikom jednostki za ich wsparcie i codzienne zaangażowanie w realizację zadań na rzecz bezpieczeństw mieszkańców powiatu.

Podinsp. Magdalena Dembińska jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie również ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku: Prawo – społeczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi. W 2010 roku ukończyła szkolenie zawodowe dla absolwentów szkół wyższych prowadzone przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z pionem kryminalnym. W Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku od 4 lat zajmuje stanowiska kierownicze. Została odznaczona Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

(źródło, fot.: KPP Giżycko) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze