Jeden etat może być Twój! Trwa nabór do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

0

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ochrania granicę z Obwodem Królewieckim na odcinku blisko 200 km. W służbowej odpowiedzialności W-MOSG jest 11 placówek, w tym 4 drogowe przejścia graniczne, 2 kolejowe oraz lotnicze przejście graniczne.

Jeśli chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej to nie zwlekaj! Mamy jeszcze 71 etatów. Jeden z nich czeka właśnie na Ciebie!

Przygotuj się do procedury kwalifikacyjnej, przejdź ją pomyślnie i dołącz do koleżanek i kolegów z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Przyjęcia do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej odbędą się w maju, we wrześniu i grudniu.

Etap I:

– złożenie dokumentów

– wstępna rozmowa kwalifikacyjna

– badanie psychologiczne                                                                                         

Etap II:

– test z wiedzy ogólnej

– test z wybranego języka obcego

– test sprawności fizycznej  – zerknij na film, dowiesz się jak prawidłowo wykonać test sprawności fizycznej  (wideo – https://youtu.be/9_2B88BKxd8

– rozmowa kwalifikacyjna

Jeszcze tylko tzw. wariograf i badania lekarskie, określające zdolność do służby i zakładasz mundur funkcjonariusza Straży Granicznej!

Ślubowanie, szkolenie, a kolejnym etapem w Twoim życiu będzie realizacja zadań w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

Procedura kwalifikacyjna? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Jak wygląda służba w naszej formacji? (wideo- https://youtu.be/-ZIJBBvBuIs)

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na stronie: http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Funkcjonariusze-nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

(WMOSG) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze