Jechała zgodnie z nawigacją, podróż zakończyła w rowie

29

Dzisiaj (16.10) na drodze powiatu giżyckiego doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 21-letnia kierująca wjechała autem do przydrożnego rowu. Tłumaczyła, że jechała zgodnie z nawigacją. 

Dzisiaj około godziny 6:30 na trasie Kruklanki-Żywki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobówki. Kierująca wjechała autem do przydrożnego rowu. 21-latka tłumaczyła, że jechała zgodnie z nawigacją patrząc na wskazaną drogę, w pewnym momencie zjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierująca była trzeźwa.

Źródło: KPP Giżycko

29
Dodaj swój komentarz

avatar
15 Comment threads
14 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
KierowcaPatrykLolo80Trzymaj się dziewczyno!Tola Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Patryk
Gość
Patryk

85% wypadków powodują telefony

Lolo80
Gość
Lolo80

Nie ważne kto jedzie ważny jest rozsądek i uwaga

Trzymaj się dziewczyno!
Gość
Trzymaj się dziewczyno!

Ten tytuł to tak na serio? Czytając takie artykuły zawsze zastanawia mnie kto jest ich autorem, skąd posiada takie informacje (czy z wywiadu z będącą prawdopodobnie w szoku powypadkowym osobą, czy też może z brudnopisu policjanta, czy może niezbyt dokładnie usłyszane zeznania). A druga sprawa to osoby czytające tak napisane artykuły – nie dziwię się potem takim komentarzom… No cóż, poziom artykułu =poziomowi większości komentarzy.
Dziewczyno szybko dochodź do siebie, najważniejsze, że jesteś cała!
A hejt zawsze był, jest i będzie niestety…

Tola
Gość
Tola

Już się nie kompromituj. Jechałaś tym autem a teraz szukasz wymówki pisząc jakieś denne komentarze. Ludzie prawdę tu mówią, trzeba prawo jazdy w czipsach znaleźć żeby na pustej drodze patrzeć w nawigacje i wjechać do rowu. To jak ty sobie w mieście radzisz? Lepiej przesiądź się na PKP, dla naszego bezpieczeństwa

Trzymaj się dziewczyno!
Gość
Trzymaj się dziewczyno!

I tu Cię rozczaruję… Trzeba znać prawdę żeby jakiekolwiek komentarze pisać. Ale wiadomo, im bardziej chwytliwy tytuł, tym więcej odsłon 🙂

Henryk
Gość
Henryk

Tylko się cieszyć, że na drodze nie było żadnego rowerzysty czy pieszego. Niestety to kierowca ma uważać jak jedzie więc może więcej pokory a nie bo biedna dziewczyna teraz.

Kierowca
Gość
Kierowca

A dlaczego tylko kierowca ma uważać? A pieszy i roewrzysta to co chuj