Jechała zgodnie z nawigacją, podróż zakończyła w rowie

29
Reklama

Dzisiaj (16.10) na drodze powiatu giżyckiego doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 21-letnia kierująca wjechała autem do przydrożnego rowu. Tłumaczyła, że jechała zgodnie z nawigacją. 

Dzisiaj około godziny 6:30 na trasie Kruklanki-Żywki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobówki. Kierująca wjechała autem do przydrożnego rowu. 21-latka tłumaczyła, że jechała zgodnie z nawigacją patrząc na wskazaną drogę, w pewnym momencie zjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierująca była trzeźwa.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
29 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Patryk
Patryk
18 października 2019 23:09

85% wypadków powodują telefony

Lolo80
Lolo80
18 października 2019 19:40

Nie ważne kto jedzie ważny jest rozsądek i uwaga

Trzymaj się dziewczyno!
Trzymaj się dziewczyno!
17 października 2019 17:29

Ten tytuł to tak na serio? Czytając takie artykuły zawsze zastanawia mnie kto jest ich autorem, skąd posiada takie informacje (czy z wywiadu z będącą prawdopodobnie w szoku powypadkowym osobą, czy też może z brudnopisu policjanta, czy może niezbyt dokładnie usłyszane zeznania). A druga sprawa to osoby czytające tak napisane artykuły – nie dziwię się potem takim komentarzom… No cóż, poziom artykułu =poziomowi większości komentarzy.
Dziewczyno szybko dochodź do siebie, najważniejsze, że jesteś cała!
A hejt zawsze był, jest i będzie niestety…

Tola
Tola
odpowiedział na komentarz  Trzymaj się dziewczyno!
17 października 2019 22:20

Już się nie kompromituj. Jechałaś tym autem a teraz szukasz wymówki pisząc jakieś denne komentarze. Ludzie prawdę tu mówią, trzeba prawo jazdy w czipsach znaleźć żeby na pustej drodze patrzeć w nawigacje i wjechać do rowu. To jak ty sobie w mieście radzisz? Lepiej przesiądź się na PKP, dla naszego bezpieczeństwa

Trzymaj się dziewczyno!
Trzymaj się dziewczyno!
odpowiedział na komentarz  Tola
18 października 2019 08:40

I tu Cię rozczaruję… Trzeba znać prawdę żeby jakiekolwiek komentarze pisać. Ale wiadomo, im bardziej chwytliwy tytuł, tym więcej odsłon 🙂

Henryk
Henryk
17 października 2019 06:34

Tylko się cieszyć, że na drodze nie było żadnego rowerzysty czy pieszego. Niestety to kierowca ma uważać jak jedzie więc może więcej pokory a nie bo biedna dziewczyna teraz.

Kierowca
Kierowca
odpowiedział na komentarz  Henryk
20 października 2019 17:12

A dlaczego tylko kierowca ma uważać? A pieszy i roewrzysta to co chuj