Jasełka w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kruklankach [WIDEO]

0

W niedzielę, 22.12 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kruklankach odbyło się przedstawienie świąteczne – „Do Stajenki” w wykonaniu teatrzyku „My Mamy” z Boćwinki.

Boże Narodzenie to okres, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi. To czas, który łączy rodziny, zapomina się o sporach i nieporozumieniach. Warto o tym pamiętać, o tym co najważniejsze podczas tych świąt, zwłaszcza, że gonitwa przedświąteczna między sklepami, a czystymi oknami jest już na ostatniej prostej.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się świąt teatrzyk „My Mamy” z Boćwinki przygotował świąteczne przedstawienie pt. „Do Stajenki”. Barwne, kolorowe stroje, ciekawy scenariusz, niezwykły humor i świetni aktorzy, którzy wczuli się w swoje role. Takie właśnie były jasełka, w których mogli uczestniczyć mieszkańcy Kruklanek w ostatnią niedzielę Adwentu. Przedstawienie wyreżyserowała Barbara Żytlińska-Sokołowka.

Piotr Suchta

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze