Jarmark artystyczny na „Bajkowym Lecie ze Świetlicą”

0

Hortiterapia, piraci, zajęcia plastyczne, mazurskie sznurki, kolorowe bransoletki czy malowanie buziek, to wszystko czekało na dzieci na jarmarku artystycznym przy Świetlicy Socjoterapeutycznej w Giżycku.

Wczoraj (27 lipca) odbyło się czwarte spotkanie zorganizowane przez Centrum Profilaktyki i Integracji Społecznej w Giżycku w ramach „Bajkowego Lata ze Świetlicą”. W trakcie imprezy nie zabrakło ciekawych atrakcji dla najmłodszych.

W tym kolorowym dniu animatorki w pirackim wydaniu zachęcały dzieci do różnych zabaw, były tańce, bańki mydlane, konkursy, malowanie kredą. Nie zabrakło takich zajęć jak tworzenie bransoletek z kolorowych koralików, warsztatów hortiterapii polegających na różnorodnych pracach związanych z ogrodem i zielenią, wyplatanie łódeczek tu dzieci samodzielnie wykonały łódki ze sznurków.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko do malowania buziek, które sprawiło dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło wybrać sobie wzór, kolorową postać, jaką chciało mieć na sobie. Na zakończenie dzieci otrzymały elementy odblaskowe i małą słodycz.

W kolejny czwartek tj. 3 sierpnia o godzinie 11.00 spotykamy się na Plaży Miejskiej w Giżycku. Tym razem zapraszamy na animacje z Eventosferą, oprócz zabaw i konkursów będzie festiwal kolorów, nie zabraknie dmuchanych zjeżdżalni. Serdecznie zapraszamy!

(Beata Górczyńska/ Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku)

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

fot. Świetlica Socjoterapeutyczna w Giżycku

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze