Chcesz skorzystać z oferty internetu światłowodowego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przekonaj się, jak sprawdzić, czy w Twojej okolicy funkcjonuje już aktywna sieć. Dowiedz się, w jaki sposób uzyskać dostęp do najszybszego i niezawodnego internetu. Zainteresowany? Sprawdź dostępność sieci NEXERA krok po kroku.

Dlaczego warto zdecydować się na światłowód i od czego zacząć?

Internet światłowodowy wykorzystuje fale świetlne. Te są o wiele szybsze niż fale radiowe. Dlatego światłowód jest o wiele szybszy – nawet od szybkiego Wi-Fi. W dodatku marginalna awaryjność sieci światłowodowej sprawia, że jakiekolwiek przerwy w dostawie usługi są zminimalizowane praktycznie do 0. Tym samym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, łącznie z dnami wolnymi i świątecznymi, pozostajesz w kontakcie ze wszystkimi.

NEXERA to prężnie rozwijająca się firma dostarczająca właśnie internet światłowodowy. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze możemy zaoferować dostęp do szybkiej i bezawaryjnej sieci. Dostępność internetu światłowodowego Twoim regionie sprawdzisz na naszej mapie. Jak w kilku krokach wybrać nowego dostawcę światłowodu? To proste!

  • dzięki interaktywnej mapie NEXERY sprawdzisz, w których regionach nasze łącze jest już dostępne;
  • korzystając z legendy do mapy, z łatwością określisz, czy adres Twojej firmy znajduje się na liście adresów gotowych do przyłączenia do sieci;
  • w wyszukiwarce na stronie wpisz szczegółowy adres – rozwinie się lista operatorów detalicznych dostępnych w okolicy;
  • ostatnim krokiem jest wybór konkretnego operatora detalicznego (może ich być nawet do 10 dla jednego adresu!).

Teraz wystarczy już tylko wybrać ofertę danego operatora, a następnie umówić się na budowę przyłącza do sieci i rozpocząć korzystanie z szybkiego, bezawaryjnego światłowodu.

Jak powstaje nowa sieć NEXERY?

Nasze usługi udostępniamy tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie i gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem. Podstawą do rozpoczęcia budowy jest weryfikacja możliwości technicznych i lokalnej infrastruktury. Po uzyskaniu niezbędnych zgód i pozwoleń na budowę, możemy przystąpić do budowy. Gdy pod wszystkimi adresami zakończą się już prace budowlane, przechodzimy do testów. Kolejnym krokiem jest umawianie się mieszkańców znajdujących się w zasięgu usługi z wybranym operatorem na budowę przyłącza i podłączenie do sieci!

(artykuł partnerski)

Reklama