IV Mazurski Bieg Sylwestrowy w Giżycku [ZDJĘCIA, WIDEO]

1

W sobotę (30 grudnia) w Giżycku odbył się IV Mazurski Bieg Sylwestrowy. Uczestnicy w barwnych przebraniach mieli do pokonania trasę o długości 5 km.

Wydarzenie odbyło się przy Hotelu St. Bruno. Bieg rozpoczął się o godzinie 14:00, a sygnałem do startu był wystrzał z armaty.

Biegacze i biegaczki rywalizowali nie o miano najszybszych na mecie, ale najefektowniej przebranych, zadziwiając często wielobarwnymi, oryginalnymi strojami. Pomysłowość i kreatywność biegaczy nie miała granic.

Dla tych, którzy ukończyli bieg, na mecie czekał ciepły posiłek, napoje  i przede wszystkim bardzo oryginalny, pamiątkowy medal.