Integracyjny Przegląd Pieśni Żeglarskich Osób Niepełnosprawnych w Rynie

0

11 września na Ośrodku Sportów Wodnych „Zofiówka” w Rynie odbył się Integracyjny Przegląd Pieśni Żeglarskich Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany przez Ryńskie Stowarzyszenie IntegraIntegracyjny Przegląd Pieśni Żeglarskich Osób Niepełnosprawnych w Ryniecji Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych RYSIPON „Dar Serca”.

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu ze środków Powiatu Giżyckiego oraz Miasta i Gminy Ryn, w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Profilaktyki i Problemów Alkoholowych oraz w zakresie wspierania działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

W Przeglądzie wzięli udział zaproszeni goście, m.in. Przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Rynie, MGOPS w Rynie oraz RPEKiT w Rynie a także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych z Rynu, Ełku, Gołdapii, Olsztynka i Kętrzyna, którzy wystąpili z pięknie przygotowanymi pieśniami żeglarskimi. Przed zgromadzonymi gośćmi wystąpili także przedstawiciele Ryńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z Prezes Fundacji Pozytywart Panią Teresą Piątek.

Źródło,foto: Urząd Miasta i Gminy w Rynie

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze