Ile zarabiamy w Giżycku? Tworzymy listę giżyckich wynagrodzeń!

34

3 273,35 zł – tyle statystycznie zarabiamy w Giżycku wg GUS. Warto dodać, że taka pensja dotyczy  tylko osób zatrudnionych w sektorze przedsiębiorstw. Bez problemu możemy  sobie wyobrazić, że wynagrodzenia wielu osób nie zostały tutaj uwzględnione.
Nie mamy ambicji by zastępować urząd, ale chcielibyśmy razem z Państwem stworzyć giżycką listę płac. Wiemy że „oficjalne” statystyki to jedno, a rzeczywistość często wygląda inaczej.

Chcemy dowiedzieć się, jak mają się statystyki do realnych zarobków mieszkańców naszego powiatu.  Ile tak naprawdę zarabia się w Giżycku i powiecie na poszczególnych stanowiskach?

Czekamy na Wasze e-maile: kontakt@gizycko.info bądź komentarze pod artykułem.

Nie musicie się nam przedstawiać. Prosimy natomiast o podanie miejsca pracy (np. szkoła w Giżycku, firma prywatna w Rynie) i wynagrodzenia netto (na rękę). Będziemy wdzięczni także za dodatkowe informacje m.in.: o wykształceniu, stażu pracy, premiach i świadczeniach (opieka medyczna, służbowy samochód, zajęcia sportowe itp.). Chętnie dowiemy się też, jak oceniacie swoje wynagrodzenie i czy zmieniło się ono w ciągu ostatnich lat.

Czekamy na Wasze wiadomości!

34 KOMENTARZE

 1. Prywatna firma w Gizycku 9 zl/godzinę. Wychodzi różnie- 1300-1700 zl na rękę, w zależności od miesiąca. Brak premii. Ba święta 50-100 zł.

 2. Firma prywatna. 1500-2000 w zaleznosci od obrotow. Plus premie na swieta i zwroty za urlop. Staz pracy rok. Wykształcenie wyższe.

 3. Ponad 15 lat stażu w firmie. Zarobki około 1500, wyliczone za godziny. Warunki znośne ,jednym wielkim plusem wypłata zawsze na czas. Firma ponad 20-to osobowa ,wszyscy na tym samym wózku ,czyli około 1500. Trochę mało jak na firmę gdzie 99% to export.

 4. Chorąży w 15 BZ. 3200 zł za pokazywanie palcem przełożonym co mają robić., plus nagrody za podlizywanie się przełożonym.

 5. sekretarka umowa na zastępstwo za najniższa krajową staż pracy, pracuję od 5 lat ale wcześniej śmieciówki zleceniówki umowy na zastępstwo więc może stażu pracy z 3 lata łącznie by się nazbierało

 6. Przedstawiciel Handlowy sieć finansowa. Miesięczne wynagrodzenie na umowie zlecenie z wynagrodzeniem prowizyjnym około 1500 zł na rękę. Podkreślam wynagrodzenie prowizyjne, bez stałej podstawy.

 7. 1300 złotych na rękę -krawcowa,krawiectwo techniczne i tapicerstwo w prywatnej szwalni,5 lat stażu i ani zł premii. po prostu sama słodycz i życie. pozdrawiam

 8. Aktualnie 2.000 – 2.200 na rękę (zdarza się więcej premii) Na początku pracy około 1600-1800. Praca w sieciówce od 1,5 roku. Karta Multi Sport od firmy (koszt 30 zl). Dodatkowo wczasy pod gruszą, upominki i premie na święta.

 9. elektryk z doswiadczeniem 2000 – 2200zł
  pomocnik budowlany 1500zl
  doswiadczony budowlaniec 1500-2000zl
  praca w kuchni 1600zl+
  Ale i tak większość zależy od znajomości z szefem itp, bo np. jedna osoba w firmie może mieć 10zł/h, a drugi który będzie wykonywać te same rzeczy może mieć nawet 8zł/h. Jedna osoba ma szacunek w pracy, a druga która jest w porządku już go nie ma. Bardzo dużo ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy co się dzieje w zakładach pracy na porządku dziennym jakie chamstwo, mobing itp, nawet starsi ludzie są poniżani przez szefów. Bardzo dużo firm w większośći budowlanych ma zatrudnionych nawet do kilkunastu osób, a z tego może jedna albo dwie osoby maksymalnie pracują na umowie. Przykro na to wszystko patrzeć co tu się dzieje, ludzie wyjeżdzają za granice np. w niemczech jestesmy bardzo poniżani w pracy, niewiarygodne jest to co człowiek musi robić, jak się upokarzać żeby zarobić pare zł.

 10. Kostrzewa Giżycko, spawacz z kilkunastoletnim doświadczeniem 1500 zł netto, wstyd i hańba, wykorzystują sytuację braku pracy w Giżycku.

 11. Dom Dziecka ,bez wzgledu na staz , wyksztalcenie wyzsze ,praca na zmiany ,noce , zarobki najnizsza krajowa tj.1400zl plus za kazda przepracowana noc 10zl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here