Ile zarabiamy w Giżycku? Tworzymy listę giżyckich wynagrodzeń!

34

3 273,35 zł – tyle statystycznie zarabiamy w Giżycku wg GUS. Warto dodać, że taka pensja dotyczy  tylko osób zatrudnionych w sektorze przedsiębiorstw. Bez problemu możemy  sobie wyobrazić, że wynagrodzenia wielu osób nie zostały tutaj uwzględnione.
Nie mamy ambicji by zastępować urząd, ale chcielibyśmy razem z Państwem stworzyć giżycką listę płac. Wiemy że „oficjalne” statystyki to jedno, a rzeczywistość często wygląda inaczej.

Chcemy dowiedzieć się, jak mają się statystyki do realnych zarobków mieszkańców naszego powiatu.  Ile tak naprawdę zarabia się w Giżycku i powiecie na poszczególnych stanowiskach?

Czekamy na Wasze e-maile: kontakt@gizycko.info bądź komentarze pod artykułem.

Nie musicie się nam przedstawiać. Prosimy natomiast o podanie miejsca pracy (np. szkoła w Giżycku, firma prywatna w Rynie) i wynagrodzenia netto (na rękę). Będziemy wdzięczni także za dodatkowe informacje m.in.: o wykształceniu, stażu pracy, premiach i świadczeniach (opieka medyczna, służbowy samochód, zajęcia sportowe itp.). Chętnie dowiemy się też, jak oceniacie swoje wynagrodzenie i czy zmieniło się ono w ciągu ostatnich lat.

Czekamy na Wasze wiadomości!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gizycczanin na emigracji

2500 euro

Janek

oczywiście żart 🙂 Doradca handlowy z autem 1700zl netto

Janek

Bezrobotny, kombinujący, dobrze żyjący 8 000tys/mc +-1000zł

giżycczanka od urodzenia

2300 brutto-10 lat pracy w tej firmie