III edycja konkursu „Miejsca przyjazne seniorom”

0

Konkurs „Miejsce przyjazne seniorom” to inicjatywa Giżyckiej Rady Seniorów we współpracy z Burmistrzem Giżycka, zapoczątkowana w 2019 r.

Głównym celem konkursu jest wyróżnienie i promocja instytucji, przedsiębiorstw, a także organizacji, które poprzez stosowanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych, oferowanie produktów, usług i zniżek wychodzą poza standardową komunikację z konsumentem i opiera się na zrozumieniu potrzeb osób starszych. Tym samym przyczyniają się do tego do tego, że osoby starsze traktowane są w sposób godny i czują się potrzebne oraz dowartościowane.
 
Zgłoszenia do konkursu należy składać do 15 listopada 2021 r. do biura Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko zgodnie z regulaminem konkursu.

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewa Ostrowska, tel.  87 429 13 36, ewa.ostrowska@gizycko.pl

Dokumenty konkursowe w wersji do pobrania znajdują się na stronie: https://bip.gizycko.pl/jednostki_podlegle/2/282/centrum_profilaktyki_uzaleznien_i_integracji_spolecznej

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze