I Giżycki Zlot Miłośników Marki Mercedes-Benz [ZAPOWIEDŹ]

0
fot. organizatora

Giżycka Grupa Miłośników Mercedes-Benz organizuje w dniu 28.04.2024 roku w godzinach 10:00-17:00 I Giżycki Zlot Miłośników Marki Mercedes-Benz.

Impreza ma charakter pikniku, na którym planowane są, oprócz pokazu samochodów marki Mercedes-Benz, różne atrakcje takie jak m.in.: konkurs na najlepszy samochód zlotu, pokazy ratownictwa drogowego przy z udziałem PSP i OSP, strefa barberingu, car detailingu, strefa serwisowa, strefa na której ratownicy MOPR będą pokazywali jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej, strefy, w których będzie można podziwiać sprzęt służb mundurowych, karetki pogotowia, strefę z dobrą kawą i ciastem oraz stoisko grillowe lokalnej giżyckiej masarni i wiele innych. W trakcie imprezy będzie grał DJ.

Wstęp na zlot jest bezpłatny, a my jako organizatorzy robimy to wszystko nie dla siebie, a dla ludzi którzy przyjadą swoimi mercedesami, ale również dla mieszkańców Giżycka.

Impreza została objęta patronatem Burmistrza Miasta Giżycka.

Link do wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/s/i-gizycki-zlot-mi%C5%82osnikow-mark/1208310586814560/

Miejsce zlotu: Giżycko, Plac Piłsudskiego
Godzina rozpoczęcia i zakończenia imprezy: 10:00-17:00

(Info, foto: Organizatorzy wydarzenia) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze