Każdy rok szkolny mija błyskawicznie, przynajmniej dla niektórych… Czas liczy się tu od dzwonka do dzwonka, od weekendu do weekendu, od świąt do świąt i wreszcie wyczekiwane wakacje.

Ten rok dla Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Wilkasach był bardzo pracowity. Wytyczyliśmy sobie ambitne cele, którym próbowaliśmy sprostać. Nie wszystko nam wyszło, ale nie robi postępu ten, kto nie popełnia błędów i nic nie robi.

Po intensywnym roku szkolnym 2016/2017 trzeba było to jakoś uczcić, dlatego SU zorganizował grilla w PTTK Wilkasy dla wszystkich członków oraz przyjaciół. Po uczniowskiej biesiadzie cała ferajna przeniosła się do budynku szkoły, gdzie atrakcyjnie zorganizowaliśmy sobie czas. Gry planszowe, X-Box, Play Station, potańcówa, pizza, a przede wszystkim doborowe towarzystwo sprawiło, że nie mieliśmy ani chwili nudy. Imprezkę zakończyliśmy o północy w rewelacyjnych nastrojach.

Pierwszy raz sprawowałam funkcję opiekuna samorządu, chciałabym wszystkim członkom podziękować za wytężoną pracę, cierpliwość i chęć zmiany czegoś na lepsze! Dla mnie to była przyjemność, świetnie się bawiłam w tym roku szkolnym. Dziękuję.

Aleksandra Marciniak

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze