Gmina Giżycko. Wypoczynek letni 2023

0

Coraz więcej słonecznych i ciepłych dni to oznaka, że już niebawem uczniowie udadzą się na swoje upragnione, dwumiesięczne wakacje.

Część z nich wyjedzie na kolonie lub z rodzicami na wczasy, inni odwiedzą bliskich, aby z nimi spędzić urocze chwile, zdecydowana większość jednak pozostanie w domach. I to właśnie do nich pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach kierują atrakcyjną ofertę różnorodnych i interesujących zajęć letnich.

Łącznie przez cztery tygodnie (dwa dwutygodniowe turnusy w dniach 03-14 lipca i 31 lipca-11 sierpnia 2023) na ich uczestników czekają gry i zabawy edukacyjne, wycieczki m.in. do Ełku i Okrągłego, warsztaty, kino, sztuki walki oraz Park Wodny Wilkasy. 

Ze względu na ograniczoną do 25 osób łączną liczbę miejsc (wyłącznie dzieci zameldowane na terenie gminy Giżycko bądź uczące się w szkołach gminnych) prosimy rodziców o szybkie zgłaszanie swoich pociech przez wypełnienie załączonego poniżej formularza i dostarczenie go do recepcji Parku Wodnego (tel. 533 330-993).

Zgłoszenia nie będą uznawane, jeżeli nie  zostanie jednocześnie wniesiona opłata w wysokości 200 złotych za turnus. Termin zgłoszeń upływa 29 czerwca 2023 (I turnus) i 27 lipca 2023 (II turnus). ZAPRASZAMY!

Regulamin zajęć wakacyjnych 2023 wraz z kartą zgłoszeniową (kliknij)

(GOKiR Wilkasy)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze