Gmina Giżycko. Rok 2023 to aż kilkadziesiąt imprez – byliście na nich?

2
fot. Piotr Tomasz Suchta

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach podsumował miniony rok, który obfitował w szereg wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych.

W 2023 roku GOKiR Wilkasy zrealizował imponującą liczbę 70 wydarzeń kulturalnych.

Cieszymy się, że często nas odwiedzaliście, zapełniając niejednokrotnie widownię. Jesteśmy dla Was, cieszą nas więc bardzo kierowane w naszą stronę słowa pochwał, uśmiechy, pozytywne reakcje, wzruszenia. Na pewno nie zwolnimy tempa, a patrząc na poniższe zdjęcia, zobaczycie jak przebiegał kulturalny rok 2023 – informuje GOKiR Wilkasy. 

(GOKiR Wilkasy)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec gminy

A co z rozwojem gminy? Same imprezy i budowy dróg nie wystarczą. Potrzebne są działania do rozwoju gminy, w sensie takim aby zachęcać duże firmy aby budowały fabryki i zapewniały miejsca pracy. Gmina nie może utrzymywać się tylko z turystyki! Ponadto przez ostatnie lata gmina nie interesowała się gminną młodzieżą, która teraz chce jak najszybciej uciec z mazur.

Hanna

To co najcenniejsze w naszym regionie to lasy, jeziora, czyste powietrze – przyroda. Tak natura stworzyła Mazury. Jakie fabryki i gdzie mają budować? Przede wszystkim pojęcia nie masz o funkcjonowaniu gminy, niby w jaki sposób gmina utrzymuje się z turystyki? Co to gmina prowadzi sieć hoteli? Jeżeli chodzi o młodzież to wszędzie tak jest, że młodzi wyjeżdżają do dużych miast, wioski wszędzie pustoszeją. Nie zawsze chodzi o pracę, ale także o możliwości i rozwoju i spędzania wolnego czasu. I raczej miasto i gmina dbają o młodzież i dzieci, boiska, kluby sportowe, zajęcia…. co jeszcze mają ten młodzieży zrobić?