Głośnik bezprzewodowy marshall – Ranking 2022

0

Głośniki bezprzewodowe to urządzenia, które w ostatnich czasach cieszą się niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą ich mobilności, wygody użytkowania oraz możliwości słuchania ulubionych utworów w dowolnym miejscu i czasie. Co więcej, za sprawą wbudowanej baterii, korzystając z takiego rozwiązania nie musimy mieć pod ręką źródła zasilania. Spośród wielu producentów jedną z wiodących marek jest Marshall. Warto wiedzieć, które rozwiązanie tego producenta jest najlepsze w 2022 roku. 

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu głośnika bezprzewodowego? 

Zanim przystąpimy do zakupu głośnika bezprzewodowego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnego rozwiązania. Istotnym elementem jest pojemność baterii. Im większa, tym głośnik wytrzyma dłużej bez ładowania. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy jesteśmy miłośnikami wypraw i zamierzamy często korzystać z tego sprzętu poza domem. 

Wbudowany akumulator to jednak nie wszystko. Równie ważna jest jakość oraz głośność dźwięku, która wydobywa się z głośnika. Za te parametry odpowiada m.in. moc, która jest wyrażana w watach. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę na subwoofer, dzięki któremu będziemy cieszyć się z wyraźnych, niskich tonów. 

Głośniki bezprzewodowe najczęściej działają w technologii Bluetooth, w związku z czym naszej uwadze nie powinien umknąć sposób komunikacji z urządzeniem. Warto, aby sprzęt był wyposażony w możliwie najnowszy standard. Co więcej, należy również zwrócić uwagę na ilość złączy. Jest to przydatne wówczas, gdy będziemy chcieli łączyć się przewodowo. 

Głośniki bezprzewodowe marshall znajdziesz na stronie https://idream.pl/audio/glosniki-bezprzewodowe-marshall.html

Ranking głośników Marshall 

Głośniki Marshall są znakomitym wyborem dla każdego fana muzyki. To firma, która trudni się szeroko pojętym dźwiękiem od wielu lat. Dzięki posiadanemu doświadczeniu otrzymamy rozwiązania, które zaspokoją ucho nawet najbardziej zagorzałego melomana.

Pośród szerokiej oferty należy wyróżnić głośnik bezprzewodowy Marshall Action II. Jest to urządzenie generujące niesamowitą, jak na głośniki bezprzewodowe, moc 60 W. Dzięki temu sprzęt porywa nie tylko głośnym, ale też pełnym i czystym brzmieniem. Niepowtarzalność głośnika przejawia się również w jego wyglądzie. Producenci postawili na oldschoolowe rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że otrzymujemy archaiczną specyfikację. Głośnik posiada wejścia typu RCA oraz 3,5mm. Całość uzupełnia Bluetooth w standardzie 5.0, a to sprawia, że jest to jedna z najlepszych alternatyw w stosunku cena do jakości.

Poza tym, warta uwagi jest nieco tańsza opcja w postaci głośnika Marshall Stockwell II. To urządzenie, którego zasięg łączności po Bluetooth wynosi aż do 9m! Poza tym, Stockwell II został wyposażony w nowoczesną funkcję multi-host, dzięki której użytkownik jest w stanie połączyć dwa urządzenia jednocześnie. Za wygodną pracę ze sprzętem odpowiada również pojemna bateria pozwalająca na słuchanie ulubionej muzyki aż do 20 godzin na jednym ładowaniu. Produkt posiada również podstawowy korektor dźwięku, który został zastosowany na obudowie w postaci trzech pokręteł. 

Świetnym wyborem dla melomanów będzie również Marshall Woburn II. To najdroższa, ale też najlepsza opcja spośród prezentowanych tu modeli. 130 W mocy to ponad dwa razy więcej, niż we wspomnianym na początku Action II. Dzięki takim parametrom uzyskamy donośny, czysty dźwięk. Żaden użytkownik nie powinien narzekać na niedostateczną głośność. Poza tym, opisywany głośnik posiada oszałamiający bas, możliwość kontroli z aplikacji oraz płynną regulację tonów i głośności dzięki wbudowanemu potencjometrowi. 

(artykuł partnerski) 

Reklama