Giżycko zamyka place zabaw i siłownie

4
R e k l a m a

W Giżycku zamknięte zostaną place zabaw oraz plenerowe siłownie. Kilka dni wcześniej zdecydowano o zamknięciu boisk “Orlik”. Wiosenna pogoda sprawiła, że w tych miejscach pojawili się rodzice z dziećmi. 

Miejskie place zabaw i siłownie zostaną ogrodzone z zakazem wstępu, bo dostajemy informacje, że cześć ludzi bagatelizuje zagrożenia i spotyka się tam z dziećmi – informuje burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej nie wskazane jest gromadzenie się w jednym miejscu większych grup ludzi, po drugie korzystanie przez wiele dzieci z tych samych urządzeń do zabawy to możliwość przenoszenia infekcji.

 

 

 

 

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
242
242
23 marca 2020 07:01

Czy można oddychać? #zajob nie pandemia

Ninka
Ninka
22 marca 2020 16:01

Co to da, mieszkam po za miastem. Na moim osiedlu wrócił młody człowiek z zagranicy. W jednym mieszkaniu mieszka łącznie 6 osób i wszyscy wczoraj spacerowali po osiedlu. Współczuję sąsiadom i mieszkańcom osiedla.

Tina
Tina
22 marca 2020 09:51

Te ludzie to do puki na własnej skórze się nie przekonają to się nie naucza, w dodatku przykład jaki dają dla dzieci że nie trzeba pod stosować się do zaleceń, co to za wychowanie… U nas też dzieci latają a rodzice dostali kasę i wolne na pilnowanie dzieci nie na balangi i zgromadzenia jak by hyli na urlopach

242
242
odpowiedział na komentarz  Tina
23 marca 2020 06:58

Słownik do ręki i nadrabiać zaległości