Giżycko zamyka place zabaw i siłownie

4

W Giżycku zamknięte zostaną place zabaw oraz plenerowe siłownie. Kilka dni wcześniej zdecydowano o zamknięciu boisk “Orlik”. Wiosenna pogoda sprawiła, że w tych miejscach pojawili się rodzice z dziećmi. 

Miejskie place zabaw i siłownie zostaną ogrodzone z zakazem wstępu, bo dostajemy informacje, że cześć ludzi bagatelizuje zagrożenia i spotyka się tam z dziećmi – informuje burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej nie wskazane jest gromadzenie się w jednym miejscu większych grup ludzi, po drugie korzystanie przez wiele dzieci z tych samych urządzeń do zabawy to możliwość przenoszenia infekcji.

 

 

 

 

4
Dodaj swój komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
242NinkaTina Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
242
Gość
242

Czy można oddychać? #zajob nie pandemia

Ninka
Gość
Ninka

Co to da, mieszkam po za miastem. Na moim osiedlu wrócił młody człowiek z zagranicy. W jednym mieszkaniu mieszka łącznie 6 osób i wszyscy wczoraj spacerowali po osiedlu. Współczuję sąsiadom i mieszkańcom osiedla.

Tina
Gość
Tina

Te ludzie to do puki na własnej skórze się nie przekonają to się nie naucza, w dodatku przykład jaki dają dla dzieci że nie trzeba pod stosować się do zaleceń, co to za wychowanie… U nas też dzieci latają a rodzice dostali kasę i wolne na pilnowanie dzieci nie na balangi i zgromadzenia jak by hyli na urlopach

242
Gość
242

Słownik do ręki i nadrabiać zaległości