Giżycko – wypożyczalnia rowerów dla osób niepełnosprawnych

6

W Giżycku otwarto bezpłatną wypożyczalnię 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych. Organizatorem wypożyczalni jest Centrum Integracji Społecznej, mieszczące się przy ulicy ul. 3 Maja 40, telefon kontaktowy do placówki: 798 610 466.

W wypożyczalni do dyspozycji jest sześć rowerów w trzech rozmiarach: dwa dla osób dorosłych, dwa dla młodzieży i dwa dla małych dzieci. Pojazdy zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach z ograniczoną sprawnością ruchową. Wygodną i komfortową jazdę umożliwia stabilna konstrukcja oraz dwa tylne koła. Dodatkowym atutem jest pojemny koszyk na zakupy. Wszelkie rowerowe manewry,  takie jak wsiadanie, zsiadanie z roweru lub skręcanie nie powinny sprawiać najmniejszych problemów, ponieważ rama roweru jest położona bardzo nisko, a łuk skrętu jest nieduży.

Wypożyczenie roweru jest możliwe po okazaniu zaświadczenia o stanie zdrowia oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Działanie placówki opiera się na zasadzie wypożyczenia sprzętu na określony czas.

Wypożyczalnia Giżycko

Centrum Integracji Społecznej
ul. 3 Maja 40
11-500 Giżycko
tel: 798 610 466

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
autor9

To bardzo dobrze , że tacy ludzie jeszcze się znajdują.
Zazwyczaj nie interesują się ludźmi o słabszej sprawności… a tu proszę !
Brawo!

Mariola

kochani robicie tak fajną robotę, że powinni Was chwalić. Bez Was nauczyłam się obsługi komputera (bo byłam chora), ale to Wy daliście mi takiego kopa, że zachciałam żyć i nauczyłam się, mało tego już piszę ssm-sy. Nie jestem mistrzem, ale wszyztko małymi krokami. Dostałam od Was motywację i wsparcie w każdej formie. Wielkie buziaki dla Szefowej, pani Ani , Agnieszki i Małgosi (mojego wsparcia). Jeszcze za mało ludzie o Was wiedzą, a to cholerna szkoda. Robicie dobrą robotę,liczę że wraszcie będziecie docenieni . Trzymam za Was kciuki. Mariola

Mariola

Jeszce nie jestem taka super , bo te „wszyztko” miało być wszystko.

Mariola

Błędy każdemu się zdarzają, piszę dopiero od teraz.Proszę o wyrozumiałość,bo patrzę na klawisze i niby kontroluję tekst. To wszystko „d…..” wobec problemu negacji 500+ .Wkurza mnie nieczułość ludzi na problemy ich współbratymcówi i taka zwykła (niezwykła) zawiść; zazdrość scśś

Mariola

Za to „wszyztko” przeprosiłam wszystkich, dopiero się uczę, od 3 godzin. Czas stworzy mistrza- może??????????

ola

Brawo Pani Małgosiu ! jest Pani mega pozytywną osobą. Nie wiem tylko dlaczego wicek się podpiął pod tą akcję ?