Giżycko – wypożyczalnia rowerów dla osób niepełnosprawnych

6

W Giżycku otwarto bezpłatną wypożyczalnię 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych. Organizatorem wypożyczalni jest Centrum Integracji Społecznej, mieszczące się przy ulicy ul. 3 Maja 40, telefon kontaktowy do placówki: 798 610 466.

W wypożyczalni do dyspozycji jest sześć rowerów w trzech rozmiarach: dwa dla osób dorosłych, dwa dla młodzieży i dwa dla małych dzieci. Pojazdy zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach z ograniczoną sprawnością ruchową. Wygodną i komfortową jazdę umożliwia stabilna konstrukcja oraz dwa tylne koła. Dodatkowym atutem jest pojemny koszyk na zakupy. Wszelkie rowerowe manewry,  takie jak wsiadanie, zsiadanie z roweru lub skręcanie nie powinny sprawiać najmniejszych problemów, ponieważ rama roweru jest położona bardzo nisko, a łuk skrętu jest nieduży.

Wypożyczenie roweru jest możliwe po okazaniu zaświadczenia o stanie zdrowia oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Działanie placówki opiera się na zasadzie wypożyczenia sprzętu na określony czas.

Wypożyczalnia Giżycko

Centrum Integracji Społecznej
ul. 3 Maja 40
11-500 Giżycko
tel: 798 610 466

IBN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
autor9
autor9
9 lipca 2019 12:30

To bardzo dobrze , że tacy ludzie jeszcze się znajdują.
Zazwyczaj nie interesują się ludźmi o słabszej sprawności… a tu proszę !
Brawo!

Mariola
Mariola
13 lipca 2019 20:57
Odpowiedź do  autor9

kochani robicie tak fajną robotę, że powinni Was chwalić. Bez Was nauczyłam się obsługi komputera (bo byłam chora), ale to Wy daliście mi takiego kopa, że zachciałam żyć i nauczyłam się, mało tego już piszę ssm-sy. Nie jestem mistrzem, ale wszyztko małymi krokami. Dostałam od Was motywację i wsparcie w każdej formie. Wielkie buziaki dla Szefowej, pani Ani , Agnieszki i Małgosi (mojego wsparcia). Jeszcze za mało ludzie o Was wiedzą, a to cholerna szkoda. Robicie dobrą robotę,liczę że wraszcie będziecie docenieni . Trzymam za Was kciuki. Mariola

Mariola
Mariola
13 lipca 2019 21:05
Odpowiedź do  Mariola

Jeszce nie jestem taka super , bo te “wszyztko” miało być wszystko.

Mariola
Mariola
14 lipca 2019 00:33
Odpowiedź do  Mariola

Błędy każdemu się zdarzają, piszę dopiero od teraz.Proszę o wyrozumiałość,bo patrzę na klawisze i niby kontroluję tekst. To wszystko “d…..” wobec problemu negacji 500+ .Wkurza mnie nieczułość ludzi na problemy ich współbratymcówi i taka zwykła (niezwykła) zawiść; zazdrość scśś

Mariola
Mariola
14 lipca 2019 00:38
Odpowiedź do  Mariola

Za to “wszyztko” przeprosiłam wszystkich, dopiero się uczę, od 3 godzin. Czas stworzy mistrza- może??????????

ola
ola
8 lipca 2019 20:14

Brawo Pani Małgosiu ! jest Pani mega pozytywną osobą. Nie wiem tylko dlaczego wicek się podpiął pod tą akcję ?