Giżycko w programie Czyste Powietrze. Mieszkańcy będą mogli otrzymać dotacje

2

Urząd Miejski w Giżycku informuje mieszkańców Giżycka o możliwości otrzymania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska w Olsztynie w ramach Programu Czyste Powietrze na zadanie związane z wymianą starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Program Czyste Powietrze skierowany jest do osób fizycznych, które są właścicielami i współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego, z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Więcej informacji o programie Czyste Powietrze znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska w Olsztynie: www.wfosigw.olsztyn.pl zakładka program priorytetowy czyste powietrze.

Źródło: UM Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marta

Jakby mimo wszystko ktoś potrzebował wsparcia z wnioskiem do „czyste powietrze” polecam bardzo stronę https://czystepowietrze.eu/program-czyste-powietrze/wypelniamy-wniosek/ wystarczy zostawić do siebie dane i oddzwonią. Super kontakt i rzetelne informacje.

Artur

Fantastycznie! Ja już co prawda mam swój nowy, właściwie bezobsługowy i super ekologiczny kocioł MINI MATIC od Kostrzewy, który bardzo polecam! Jednak uważam, że im bliżej „program” jest mieszkańców tym większe prawdopodobieństwo, że ludzie zaczną sięgać po te pieniądze i wymieniać kopciuchy na ekologiczne kotły.