Giżycka Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi

2

Giżycka Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi. Ten szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym jest przeznaczony dla odpowiedzialnych osób. Złóż odpowiednie dokumenty i dołącz do giżyckich policjantów. 

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli.

Służba prewencyjna, dzielnicowa, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, technicy kryminalistyki, profilaktycy, przewodnicy psów, rzecznicy prasowi, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać decydując się na służbę w szeregach Policji. Z pewnością to wymagająca misja, która kosztuje wiele wyrzeczeń nie tylko samych zainteresowanych ale i ich rodzin. Ale to także gwarancja realizowania swoich pasji, którą jest pomoc innym i zwalczanie wszelkich mechanizmów przestępczych.

Wielu już wybrało tę drogę i służy wiernie Narodowi. Można realizować dużo pożytecznych zadań, które mają jeden wspólny cel – reagowanie na wszelkie formy łamania prawa.

W Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku służy 114 policjantów, których praca jest oceniana bardzo wysoko. W bieżącym roku dołączyło do nas kolejnych 3 kandydatów. I ty dołącz do naszej drużyny. Zostań jednym z nas.

REKRUTACJA 2021

Każdy kto jest zainteresowany mundurową ścieżką zawodową, dokumenty może złożyć w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku przy ulicy 1-go Maja 26.

– wyłącznie osobiście, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu w Zespole ds. Kadr i Szkolenia pod nr telefonu 47 735 22 25,

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie można dowiedzieć się więcej nt. prowadzonego naboru. Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie:

https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/praca-w-policji/rekrutacja-do-sluzby-w/dobor-do-policji/491,Dobor-do-Policji.html

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec

Bez urazy, ale nie skorzystam.

mieszkanka

a ja skorzystam, czemu nie