Zgłaszanie propozycji do Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego 2018 rozpoczęło się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca bieżącego roku. Każda zgłaszana propozycja musi być poparta podpisami minimum 15 mieszkańców. Osoby zgłaszające projekt muszą mieć ukończone 16 lat. 

Do rozdysponowania jest 500 tysięcy złotych. Podobnie jak w roku ubiegłym zostało wyodrębnionych 5 kategorii ( sport, kultura, edukacja, ekologia, infrastruktura, architektura i urbanistyka) z przypisaną do nich kwotą na realizację (po 100 tys, zł na każdą z kategorii).

Propozycje można zgłaszać listownie (na adres: Urząd Miejski, al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko z adnotacją na kopercie „Budżet Obywatelski”) lub osobiście (w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Giżycku, pokój nr 7) lub drogą elektroniczną (poprzez formularz umieszczony na stronie Urzędu Miejskiego w Giżycku).

Formularz propozycji projektu (kliknij i pobierz)

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości należy skontaktować się  z Biurem Promocji i Polityki Społecznej UM w Giżycku (e-mail: magdalena.telak@gizycko.pl, tel.: 87 732 41 37).

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze