Giżyccy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane listami gończymi

0

Giżyccy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Są to osoby poszukiwane listami gończymi.

Policjanci z giżyckiej komendy prowadzą systematycznie działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Mobilizują wtedy siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Kryminalni również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy są poszukiwane.

Tylko w ostatni weekend funkcjonariusze zrealizowali poszukiwania wobec 3 osób. Podstawami do wykonania tych czynności były listy gończe. Wśród zatrzymanych jest 38-letnia giżycczanka poszukiwana na podstawie listu gończego, która ma do odbycia karę 182 dni pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kobieta została zatrzymana na jednej z  ulic w Giżycku. Do zatrzymania również doszło 30-letniej Kamili W., która ma do odbycia 117 dni pozbawienia wolności za przestępstwo przywłaszczenia cudzej rzeczy oraz funkcjonariusze zatrzymali również na podstawie listu gończego 30-letniego Aureliusza B., który ma do odbycia 3 miesiące pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad rodziną.

Wszystkie zatrzymane osoby zostały przewiezione do aresztu lub zakładu karnego.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze