Giżyccy policjanci kolejny raz zabezpieczyli środki odurzające

0

Giżyccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową nie zwalniają tempa. Kolejny raz zabezpieczyli środki odurzające. Tym razem w mieszkaniu 26- latka znaleźli blisko 50 gramów marihuany. .

Giżyccy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać, udostępniać lub wprowadzać do obrotu środki odurzające lub substancje psychotropowe. Tym razem ustalenia doprowadziły do jednego z mieszkań na terenie gminy Ryn. Wszystko wskazywało na to, że jego lokator może posiadać narkotyki.

Ustalenia policjantów potwierdziły się. W mieszkaniu 26-latka zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Przypomnijmy, że na przełomie 5 dni jest to drugie zabezpieczenie środków odurzających przez giżyckich funkcjonariuszy. 26 stycznia 2018 roku policjanci zapukali do drzwi mieszkania 27-latka. Po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych i piwnicznych, ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci suszu roślinnego. Tester wykazał, że jest to marihuana w ilości 780 gramów.

Za posiadanie środków odurzających mieszkańcowi gminy Ryn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze