Gdzie w powiecie giżyckim znajduje się najlepszy warsztat samochodowy? Który mechanik solidnie i uczciwie naprawi nasze auto? Zgłoś swojego kandydata!

Każdy Czytelnik może do konkursu zgłosić więcej niż jedną propozycje najlepszego, według niego, serwisu samochodowego. Jedyny warunek- zakład musi mieć siedzibę w granicach powiatu giżyckiego.

Kandydatury należy zgłaszać wysyłając wiadomość na adres kontakt@gizycko.info. W treści wiadomości należy podać nazwę warsztatu samochodowego i jego adres.

Na zgłoszenia czekamy do 11 października. Głosowanie na “Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” rozpocznie się 12 października.

Oficjalne wyniki plebiscytu opublikujemy 25 października na łamach naszego portalu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej akcji. Najlepszy warsztat samochodowy dostanie statuetkę “Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” oraz kapmanię reklamową na łamach naszej strony internetowej.

10 KOMENTARZE

  1. Swojego Forda serwisuję tylko w ASO, tam mi, że tak powiem nie odwalą fuszerki. Sporo też taka impreza mnie nie kosztuje, bo np. za przeglad pojazdu(taki ze wszystkim) płaciłem niedawno coś jakoś 270 złotych. Całkiem przyjazna cena uważam.

  2. wreszcie się okaże, który warsztat ma najlepiej zorganizowany personel i jaką “kasę” przeznaczą na głosowanie. Myślę, że wynik będzie zależał od metodologii głosowania a nie od jakości usług warsztatowych 😉

  3. No to się okaże gdzie nie zdzierają za zwykłą usługę mechaniczną Miałem pewną przygodę z pewnym warsztacie gdzie chcieli za wymianę klocków i tarcz z tyłu, tylnego prawego łożyska i dwóch łączników stabilizatora Robocizna plus części 2,5 tyś Super Zobaczyli że kobieta to trzeba skroić Po moim telefonie i męskiej rozmowie cena zeszła do 1,5

    • To częsta praktyka. Kiedyś pojechałam swoim fiacikiem i za wymianę przewodów od świec chcieli 100 zł. Pan z warsztatu obok wymienił przewody za 20 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here