Gdzie w powiecie giżyckim znajduje się najlepszy warsztat samochodowy? Który mechanik solidnie i uczciwie naprawi nasze auto? Zgłoś swojego kandydata!

Każdy Czytelnik może do konkursu zgłosić więcej niż jedną propozycje najlepszego, według niego, serwisu samochodowego. Jedyny warunek- zakład musi mieć siedzibę w granicach powiatu giżyckiego.

Kandydatury należy zgłaszać wysyłając wiadomość na adres kontakt@gizycko.info. W treści wiadomości należy podać nazwę warsztatu samochodowego i jego adres.

Na zgłoszenia czekamy do 11 października. Głosowanie na “Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” rozpocznie się 12 października.

Oficjalne wyniki plebiscytu opublikujemy 25 października na łamach naszego portalu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej akcji. Najlepszy warsztat samochodowy dostanie statuetkę “Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” oraz kapmanię reklamową na łamach naszej strony internetowej.

7 KOMENTARZE

  1. wreszcie się okaże, który warsztat ma najlepiej zorganizowany personel i jaką “kasę” przeznaczą na głosowanie. Myślę, że wynik będzie zależał od metodologii głosowania a nie od jakości usług warsztatowych 😉

  2. No to się okaże gdzie nie zdzierają za zwykłą usługę mechaniczną Miałem pewną przygodę z pewnym warsztacie gdzie chcieli za wymianę klocków i tarcz z tyłu, tylnego prawego łożyska i dwóch łączników stabilizatora Robocizna plus części 2,5 tyś Super Zobaczyli że kobieta to trzeba skroić Po moim telefonie i męskiej rozmowie cena zeszła do 1,5

    • To częsta praktyka. Kiedyś pojechałam swoim fiacikiem i za wymianę przewodów od świec chcieli 100 zł. Pan z warsztatu obok wymienił przewody za 20 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here