Gdzie w powiecie giżyckim znajduje się najlepszy warsztat samochodowy? Który mechanik solidnie i uczciwie naprawi nasze auto? Zgłoś swojego kandydata!

Każdy Czytelnik może do konkursu zgłosić więcej niż jedną propozycje najlepszego, według niego, serwisu samochodowego. Jedyny warunek- zakład musi mieć siedzibę w granicach powiatu giżyckiego.

Kandydatury należy zgłaszać wysyłając wiadomość na adres kontakt@gizycko.info. W treści wiadomości należy podać nazwę warsztatu samochodowego i jego adres.

Na zgłoszenia czekamy do 11 października. Głosowanie na „Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” rozpocznie się 12 października.

Oficjalne wyniki plebiscytu opublikujemy 25 października na łamach naszego portalu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej akcji. Najlepszy warsztat samochodowy dostanie statuetkę „Najlepszy warsztat samochodowy w powiecie giżyckim 2017” oraz kapmanię reklamową na łamach naszej strony internetowej.

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Starrk
Starrk
14 listopada 2017 11:54

Swojego Forda serwisuję tylko w ASO, tam mi, że tak powiem nie odwalą fuszerki. Sporo też taka impreza mnie nie kosztuje, bo np. za przeglad pojazdu(taki ze wszystkim) płaciłem niedawno coś jakoś 270 złotych. Całkiem przyjazna cena uważam.

weserszmit
weserszmit
odpowiedział na komentarz  Starrk
16 listopada 2017 15:59

Starrk, ten przegląd co robiłeś to dotyczy wszystkich modeli forda, czy tylko konkretne, wybrane?

ciekawski
ciekawski
26 października 2017 10:38

I jakoś wyników nie widać

Michał Anioł
Michał Anioł
28 września 2017 07:39

Przypuszczam, że i tak większość mechaniorów naprawia w garażach ? Też można zagłosować ?

:) :)
:) :)
27 września 2017 19:19

wreszcie się okaże, który warsztat ma najlepiej zorganizowany personel i jaką „kasę” przeznaczą na głosowanie. Myślę, że wynik będzie zależał od metodologii głosowania a nie od jakości usług warsztatowych 😉

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  :) :)
2 października 2017 01:27

Zgadzam się w stu procentach !