Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Giżycku? Głosujcie!

20

Gdzie w Giżycku można zjeść dobrą pizzę? Ha! Macie swojego faworyta? My podejrzewamy, że lokali serwujących ten włoski przysmak mamy w naszym mieście co najmniej kilkanaście. 

Ale gdzie dostać pizzę taką, aby na ledwo rozmrożonym cieście nie połamać zębów, a smaku specjału nie kojarzyć tylko i wyłącznie z niezdrowym fast foodem? Was pytamy o zdanie! Gdzie w Giżycku pizza jest najlepsza?  Którą pizzerię warto polecić znajomym, a do której zabrać na pierwszy kawałek trójkątnego ciasta babcię, tak aby z wrażenia nie spadła z krzesła?
Gdzie ceny są przystępne, a gdzie trzeba szykować większą gotówkę? W której restauracji najemy się do syta, a gdzie po posiłku ślinka dalej cieknie? Albo w której pizzerii warto zjeść na miejscu, a gdzie wnętrza odstraszają na tyle, że lepiej nie zaglądać? Która z restauracji dostawę traktuje jak wizytę w urzędzie skarbowym, a która bardziej ochoczo i co za tym idzie pizze dostarcza ciepłą i na czas? Pomóżcie nam wybrać!

Zachęcamy do udziału w naszej internetowej sondzie. Głos możecie oddać wchodząc na stronę główną serwisu Gizycko.info (sonda znajduje się na górze z prawej strony serwisu).

Głosowanie trwa od 1.02.2016 do 13.02.2016. 

pizza

20 KOMENTARZE

  1. Oregano słaba Pizza i nie miła obsługa. Dodano mi ostre papryki których nie zamawiałem a jak powiedziałem że Pizza mi nie smakuje to rozmawiano że mną podniesionym głosem . Pizza miała zawierać Peperoni i salami niestety Peperoni nie było jak się zapytałem gdzie jest Peperoni to pani z obsługi powiedziała mi że Peperoni to taka sypka przyprawa której nie widać wtedy opadły mi ręce i chęć na dalszą rozmowę . Nie dość że nie potrafią gotować to oszukują na składnikach . Nie polecam omijając to miejsce.

  2. Ja tam najlepiej lubię pizzę z Kuchni Świata a jak mają zamknięte to z Papryki bo do pózna wożą 🙂 a pizza też spoko.

  3. Najlepsza pizza jest w Ekranie. Jak nieczynne to można próbować w Oregano z zaznaczeniem ze na cienkim cieście. Reszta to podróbki. Szkoda że nie można zagłosować z telefonu. Taki to badziewny portal te Giżycko. Info

  4. Mniam w Halo Pizza , Kęs gdyby nie to że raz im się robaki rozlazły po podłodze i to że palą fajki i brudnymi rękami obsługują i to że takie małe to i gorąco tam i troche za wysokie ceny to calkiem ok jest

  5. brzydzilabym się zjeść pizze z kesa i cokolwiek śmierdzi tam niemiłosiernie kobiety nie zadbane pala i potem robią jedzenie kiedyś zjadłam tam kęs wrapa i dostałam rozwolnienie nie wiem co widza państwo w tej pizzy z kesa chyba jakieś anonimy specjalnie piszą bo pizza naprawdę obrzydliwa w porównaniu do halo pizzy hawaii papryki i margarity.

    • Olu trącasz chorą nienawiścią jak Cię czytam to mam nieodparte wrażenie , że potrzebujesz pomocy specjalistów bo takie omamy to tylko w stanach delirki kochana prędko do lekarza i żeby tylko nie było zapóźno . Kęs jest super wytwornie pysznie i super klimat powodzenia i tak trzymać . Tak więc Oleńko psy szczekają a karawana idzie dalej pozdrawiam fanka KĘS..

    • sam smak dobry ale dlaczego jest tak mokra,płynąca,że nie da się w rękę kawałka wziąć,trzeba jeść nożem i widelcem (pizze ? ) !!!

  6. Na pewno nie polecam brać na wynos z Papryki, chyba że ktoś lubi jeść węgiel. W dodatku obsługa ma problem z wykonaniem prostego polecenia typu: zamiast pieczarek-kukurydza 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here