Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Giżycku? Głosujcie!

20

Gdzie w Giżycku można zjeść dobrą pizzę? Ha! Macie swojego faworyta? My podejrzewamy, że lokali serwujących ten włoski przysmak mamy w naszym mieście co najmniej kilkanaście. 

Ale gdzie dostać pizzę taką, aby na ledwo rozmrożonym cieście nie połamać zębów, a smaku specjału nie kojarzyć tylko i wyłącznie z niezdrowym fast foodem? Was pytamy o zdanie! Gdzie w Giżycku pizza jest najlepsza?  Którą pizzerię warto polecić znajomym, a do której zabrać na pierwszy kawałek trójkątnego ciasta babcię, tak aby z wrażenia nie spadła z krzesła?
Gdzie ceny są przystępne, a gdzie trzeba szykować większą gotówkę? W której restauracji najemy się do syta, a gdzie po posiłku ślinka dalej cieknie? Albo w której pizzerii warto zjeść na miejscu, a gdzie wnętrza odstraszają na tyle, że lepiej nie zaglądać? Która z restauracji dostawę traktuje jak wizytę w urzędzie skarbowym, a która bardziej ochoczo i co za tym idzie pizze dostarcza ciepłą i na czas? Pomóżcie nam wybrać!

Zachęcamy do udziału w naszej internetowej sondzie. Głos możecie oddać wchodząc na stronę główną serwisu Gizycko.info (sonda znajduje się na górze z prawej strony serwisu).

Głosowanie trwa od 1.02.2016 do 13.02.2016. 

pizza

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mariusz

Oregano słaba Pizza i nie miła obsługa. Dodano mi ostre papryki których nie zamawiałem a jak powiedziałem że Pizza mi nie smakuje to rozmawiano że mną podniesionym głosem . Pizza miała zawierać Peperoni i salami niestety Peperoni nie było jak się zapytałem gdzie jest Peperoni to pani z obsługi powiedziała mi że Peperoni to taka sypka przyprawa której nie widać wtedy opadły mi ręce i chęć na dalszą rozmowę . Nie dość że nie potrafią gotować to oszukują na składnikach . Nie polecam omijając to miejsce.

Mateusz

Najlepsza pizza tylko w oregano!

Luli

Ja tam najlepiej lubię pizzę z Kuchni Świata a jak mają zamknięte to z Papryki bo do pózna wożą 🙂 a pizza też spoko.

Tomasz

Najlepsza pizza jest w Ekranie. Jak nieczynne to można próbować w Oregano z zaznaczeniem ze na cienkim cieście. Reszta to podróbki. Szkoda że nie można zagłosować z telefonu. Taki to badziewny portal te Giżycko. Info

wiola

Ekran….najgorsze jedzenie…pizza była dobra…zaznaczam była.