Gala Wolontariatu

3

Dnia 25.02.2015r. wolontariusze z Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów  w Wilkasach wzięli udział w Gali Wolontariatu.

Podczas tej uroczystości podsumowano pracę wolontariuszy, ich zaangażowanie i udział w zbiórkach żywności w ciągu ostatniego roku.

Podziękowaniom nie było końca. Szefowa Centrum Wolontariatu- pani Elżbieta Kolczyńska wręczyła dyplomy wszystkim wolontariuszom i ich opiekunom, nagrody najbardziej wyróżniającym się i kwiaty, tym którzy zaangażowali się w to wielkie dzieło, jakim jest pomoc i praca na rzecz drugiego człowieka.

Nie zabrakło też władz zaproszonych na galę, burmistrza- pana Wojciecha Iwaszkiewicza, starosty- pana Wacława Strażewicza, pani Ewy Ostrowskiej- dyrektora Powiatowego Centrum Profilaktyki oraz przedstawicieli Banku Żywności z Olsztyna.

Wolontariusze z Gimnazjum w Wilkasach również otrzymali serdeczne podziękowania, dyplomy i nagrody za ich trud i pracę.

Gala miała miejsce w Gimnazjum nr 1 w Giżycku. Ciekawy montaż słowno-muzyczny oraz występy tamtejszej młodzieży uświetniły uroczystość, a także nasunęły refleksje dotyczące nieustannie pędzącego świata.

Następnie udaliśmy się, zgodnie z tradycją, na „słodkie co nieco”.

Już w marcu kolejna zbiórka żywności- przygotowujemy się do niej i zapraszamy wszystkich chętnych- dołączcie do nas!

Martyna Harasimowicz

Anna Pażyszek

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
serduszko

Pani Kolczyńska – wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Warto pomagać. Oby tak dalej!

henryka

Malwinko , każdy sądzi według siebie . Naucz się być dobrym człowiekiem.

Malwina

Kolczyńska- szefowa jak z koziej d… trąba. Ciekawe czy banki żywności wiedzą co się dzieje podczas zbiórek żywności jak wielcy ich opiekunowie pakują do swoich toreb najlepsze produkty, a resztę zostawiają biednym, czyli ochłapy.