Fiat uderzył w seata. 16-letnia pasażerka trafiła do szpitala

0

Nadal główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków drogowych i atmosferycznych. Wczoraj 25-latek nie zapanował nad fiatem i uderzył w prawidłowo jadącego seata. 16-letnia pasażerka fiata trafiła do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze w połączeniu z brakiem wyobraźni kierującego, to prawdopodobnie przyczyna wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Grajwo.

Wczoraj około godziny 16:30, 25-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego jadąc w kierunku m. Ruda na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego z naprzeciwka seata. W wyniku zderzenia aut obrażenia poniosła 16-letnia pasażerka fiata, która została przetransportowana do szpitala w Giżycku.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przypominamy, że nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Na drogach, szczególnie o tej porze roku jest ślisko i niebezpiecznie. W takich warunkach o wypadek bądź kolizję nietrudno. Dlatego też policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę!

Źródło: KPP Giżycko

Nocleg
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze