FEST Coolturalnie: Recital Kabaretowy Andrusa

0

FEST Coolturalnie to nowość, którą pragniemy przedstawić giżyckiej publiczności. W zabytkowej Twierdzy Boyen, gdzie zostanie ustawiona plenerowa scena zagoszczą najwięksi polscy artyści.

Będzie lirycznie, ale nie tylko! W ramach wydarzenia w tym roku zaprezentujemy dwa specjalne koncerty, łączące w sobie kulturę wysoką i poezję z mocnym rockowym brzmieniem oraz kabaretowym sznytem – przekazuje Żaneta Sarnecka-Roch z Giżyckiego Centrum Kultury. 

W tegorocznej odsłonie wydarzenia odbędzie się Recital Kabaretowy Artura Andrusa z zespołem, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Były redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”.

Recital kabaretowy Artura Andrusa odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 21:00 na donżonie Twierdzy Boyen w Giżycku.

Bilety w cenie 60 zł / z Giżycką Kartą Mieszkańca; 48 zł dostępne są online:

https://bilety.gizycko.pl/index.php/repertoire.html?id=1808

lub stacjonarnie w kasie GCK (ul. Konarskiego 8).

Uwaga! Osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego (z Giżycką Kartą Mieszkańca) są zobowiązane do okazania GKM przed wejściem na teren koncertu. Bilet ulgowy bez Giżyckiej Karty Mieszkańca będzie uznawany za nieważny. Jedna Giżycka Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu jednego biletu ulgowego.

(GCK)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze