Ferie zimowe 2024 z GOKiR Wilkasy

0

Po świątecznej przerwie uczniowie powrócili do swoich szkół, ale już za dwa tygodnie czeka ich kolejna okazja wypoczynku, czyli tradycyjne ferie zimowe, kiedy będą mogli odłożyć na bok swoje zeszyty oraz podręczniki.

Niewielu zapewne uda się na zimowiska bądź do rodzin, większość zostanie w swoich domach. I to właśnie dla nich ekipa GOKiR Wilkasy proponuje zestaw atrakcyjnych, 2-tygodniowych zajęć.

Będą wycieczki do Centrum Sportów Lodowych połączone z nauką jazdy na łyżwach i edukacyjnej sali zabaw w Ełku, warsztaty kulinarne z pizzą w roli głównej, zimowe zjazdy na oponach, śnieżne gry i zabawy. Oprócz tego chętnych zaprosimy do Parku Wodnego, na ognisko i karnawałowe szaleństwa.

Program w terminie 22.01-02.02.2024 kierujemy do dzieci w wieku 7-13 lat. Ze względu na ograniczoną do 25 osób liczbę miejsc apelujemy do rodziców o szybkie zgłaszanie swoich pociech przez wypełnienie poniższego formularza oraz dostarczenie go do recepcji Parku Wodnego i wniesienie opłaty w wysokości 200,00 zł. ZAPRASZAMY!

Regulamin i karta zgłoszeniowa

(GOKiR Wilkasy) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze