Ferie z Centrum Profilaktyki

0

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku przygotowało na ferie zimowe 2020 wiele atrakcji dla dzieci.

Już 20 stycznia 2020 w pierwszy dzień ferii rozpoczniemy od godziny 11.00 wspaniałą zabawą muzyczną z duetem klaunów Ruphert i Rico. Impreza odbędzie się w hali sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 4. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci przebywające na feriach w Giżycko.

W kolejne wolne dni Świelica Socjoterapetyczna przy ul. Sikorskiego 3b prowadzić będzie zajęcia dla dzieci w godz. 9.00-12.00 (grupa młodsza) i 12.00-15.00 (grupa starsza).

Zaplanowano m.in. wycieczki do planetarium i na tor kartingowy do Olsztyna. Natomiast w pozostałe dni dzieci będą uczestniczyć w warsztatach garncarskich, kulinarnych, muzycznych, plastycznych i układania kompozycji kwiatowych.

Zaplanowano wyjścia do kina, na basen, lodowisko i kręgle. W klubie „Pełna Chata” przy ul. Królowej Jadwigi 3a zajęcia będą się odbywać w godzinach 9.00-13.00. Dla dzieci przygotowano zajęcia z hortiterapii (ogrodoterapii), zajęcia z zakresu sztuk pięknych, warsztaty robienia czekolady, seanse w kinie, wyjścia na kręgielnię, pływalnię, kryte lodowisko i ścianę wspinaczkową.

Wszystkie oferowane propozycje spędzenia wolnego czasu w czasie ferii są bezpłatne. Zapraszamy dzieci w wieku 7-17 lat.

Więcej informacji – nr tel. 798 610 182

Posiadamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy serdecznie!!!

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze